فهرست
افشین به پرسپولیس نرسید/کلین شیت سومِ سوشا!
افشین به پرسپولیس نرسید/کلین شیت سومِ سوشا!

افشین به پرسپولیس نرسید/کلین شیت سومِ سوشا!

آی اسپورت- همانند سه مسابقه قبلی ملوان در رقابت های لیگ برتر، در نبرد هفته دهم این تیم با پرسپولیس نیز خبری از آرش افشین نخواهد بود. کادرِ پزشکی سفیدهای انزلی در روزهای گذشته تلاش زیادی برای آماده کردن افشین انجام دادند اما این تلاش ها موفقیت آمیز نبودند و آرش این هفته نیز بیرون از ترکیب تیم قرار خواهد گرفت. 


اهمیت آرش افشین برای تیم استیلی زمانی مشخص می شود که بدانیم از 7 گل این فصل ملوان، 3 گل توسط این بازیکن به ثمر رسیده است. بهترین بازیکن-سرباز لیگ پانزدهم، یک بار روی ریباند پنالتی، یک بار با ضربه پنالتی و یک بار با یک ضربه تماشایی دروازه ذوب آهن، نفت تهران و راه آهن را در سه بازی دشوار باز کرده است و دو پیروزی از سه پیروزی فصل ملوانی ها، با گل های سه امتیازی این بازیکن به دست آمده اند. 
در سه بازی بعد از مصدومیت آرش افشین، ملوان موفق به گلزنی نشده است. این تیم حالا با تجربه سه تساوی بدون گل متوالی، مهیای نبرد با سرخپوشان تهرانی می شود. به نظر می رسد آن ها تا حد زیادی به افشین وابسته شده اند و بدون حضور او، شانس زیادی برای گلزنی ندارند. اتفاقی که موجب می شود سوشا مکانی به سومین کلین شیت فصل بعد از نبرد با فولاد و تراکتور نزدیک شود. در چهارمین غیبت متوالی افشین، شاید حمید استیلی بالاخره تصمیم به فیکس کردن پویا نزهتی در ترکیب تیمش بگیرد. بازیکنی که اتفاقا آمار خوبی مقابل تیم قرمز پایتخت دارد و شاید بتواند طلسم گل نزنی ملوان در این هفته ها را نابود کند. 

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-10-25 16:40:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر