فهرست
تمرین امروز آبی‌ها در اصفهان؛ حیدری به بازی می‌رسد
تمرین امروز آبی‌ها در اصفهان؛ حیدری به بازی می‌رسد

تمرین امروز آبی‌ها در اصفهان؛ حیدری به بازی می‌رسد

آی اسپورت- تمرین تیم استقلال از ساعت ۱۵ در زمین شماره دو ورزشگاه ذوب آهن آغاز شد. در این جلسه تمرینی پرویز مظلومی با لباس شخصی حاضر شده بود تا بعد از تمرین بلافاصله برای حضور در نشست خبری حاضر شود.
* قبل از شروع تمرین طبق روال همیشگی این بار مظلومی برای بازیکنان صحبت نکرد.
* حدود ۵۰ نفر هوادار در ورزشگاه فولادشهر حاضر شده بودند و از پشت فنس ها تمرین را نظاره می کردند. این هواداران بازیکنان استقلال را تشویق می کردند و در شعارهایی که ساخته بودند از مظلومی می خواستند که بازی فردا مقابل سپاهان و بازی دربی جمعه را ببرند. استقلال سه هفته متوالی است که رنگ پیروزی را ندیده و کارش را با تساوی به پایان رسانده است.
* منصور پورحیدری سرپرست تیم استقلال در کنار زمین قرار داشت.
* پرویز مظلومی در جریان تمرین پیگیر وضعیت خسرو حیدری بود. این بازیکن که قبل از بازی با استقلال خوزستان مصدوم شد و دچار کشیدگی عضله شد صبح همراه استقلال به اصفهان نرفته است اما به گفته دکتر نوروزی این بازیکن امشب راهی اصفهان می شود. البته خسرو حیدری با توجه به مصدومیتی که دارد بازیکن ۹۰ دقیقه ای نیست و بعید است که بتواند در بازی حساس و سنگین مقابل سپاهان بتواند حیدری همیشگی باشد.
* سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن برای دقایقی در تمرین استقلال حاضر شد و با کادرفنی تیم استقلال به خوش و بش پرداخت. مظلومی از مدیرعامل ذوب آهن بابت اینکه به آنها زمین تمرین داده اند تشکر کرد.
* میثم مجیدی که این روزها با سری بانداژ شده تمرین می کرد بانداژ خود را باز کرده است اما سر او همچنان بخیه دارد.
* فرشید اسماعیلی بازیکن جوان آبی پوشان که در فهرست ۱۸ نفره تیم برای بازی فردا قرار دارد همراه تیم تمرین کرد. او از ناحیه بینی دچار مصدومیت شده بود.
*بازیکنان برای دقایقی به دویدن و گرم کردن مشغول شدند.
بازیکنان استقلال پس از تمرین راهی هتل شدند. این تیم فردا ساعت ۱۵ به مصاف سپاهان می رود.

کدخبر:9412
 
     
آی اسپورت
2015-10-25 17:09:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر