فهرست
اسکای/ گریزمن به همین راحتی به یونایتد نمیره!
اسکای/ گریزمن به همین راحتی به یونایتد نمیره!

اسکای/ گریزمن به همین راحتی به یونایتد نمیره!

آی اسپورت منچستریونایتد به خرید آنتوان گریزمن علاقه‌مند است و اگر او در تابستان در دسترس باشد، مایل است بند آزادسازی 85 میلیون پوندی‌اش را پرداخت کند. تری گیبسون، کارشناس اسکای برای لالیگا اعتقاد دارد که مذاکرات راحت نخواهند بود، حتی اگر اتلتیکو نتواند در مورد بند آزادسازی مهاجمش کاری کند. یونایتد با 5 تیم دیگر برای سهمیه لیگ قهرمانان مبارزه می‌کند و از طرفی دیگر، اتلتیکو هم فعلا برای پنجره ترانسفر‌های تابستانی محروم است و نمی‌تواند جانشینی برای گریزمن بخرد. ممکن است تمام این مسائل روی این ترانسفر تاثیر  بگذارند.

گیبسون/ باید به این مساله عمیق‌تر نگاه کرد چون خیلی بیشتر از اسپانیا، توی انگلیس هست که مردم دارن در موردش حرف می‌زنن. فعلا اتلتیکو نمی‌تونه جانشینی براش بخره و این قطعا روی تصمیم نهاییش تاثیر می‌ذاره. اگه یونایتد بند آزاد‌سازیش رو فعال کنه، اون موقع دیگه کاری از دست اتلتیکو بر نمیاد. باید به اینم نگاه کنیم که خودِ اتلتیکو در لیگ چندم میشه. این احتمال وجود داره سهمیه لیگ قهرمانان رو از دست بدن، هر چند خودم فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفته. از اون طرف برای یونایتد خیلی سخت خواهد بود که بتونه سهمیه لیگ قهرمانان رو کسب کنه. می‌دونم این روی پوگبا تاثیری نذاشت، اما فکر نمی‌کنم برای گریزمن هم صادق باشه. توی اسپانیا زیاد در مورد این ترانسفر صحبتی نمیشه، حتی اینجا هم بیشتر گمانه زنی های ترانسفر هارو از رسانه‌های انگلیسی می‌گیرن. تا پایان فصل در مورد این مساله حرف زیاد زده می‌شه چون پنجره اصلی بسته شده و مردم نمی‌تونن هیچ وقت بدونِ صحبت در مورد نقل و انتقالات سیر کنن.

گریزمن این هفته در بازی تیمش برابر لگانس، حرکت عجیبی کرد. او پنالتی‌اش را خراب کرد و وقتی تورس ریباند توپ را به گل تبدیل کرد، جای خوشحالی کردن با هم‌تیمی هایش، ناراحتی‌اش از گل نشدن پنالتی‌اش را نشان داد. گیبسون هم احساس می‌کند او نمی‌‌خواست نشان دهد در اتلتیکو خوشحال نیست و فقط به عنوان یک مهاجم از گل نزدن کلافه بود.

گیبسون/ این هفته دو بازیکن رو دیدم که بعد از گل تیشمون غر زدن، و یه دونه از اونا گریزمن بود. واضح بود که از گل نکردن پنالتی ناراحته و احتمالا به این فکر کرد که ریباند رو گل کنه اما تورس سریعتر به توپ رسید. او شانه خودش رو به نشانه ناراحتی بالا برد و به نوعی کلافه بود. قبلا از کریستیانو رونالدو هم به خاطر اتفاق مشابهی انتقاد کردیم، حالا نوبت گریزمنه.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-02-07 18:30:00
نظر دهید

۱ نظر
برزو
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۵۶
گريزمن رو الكي باد كردند مث پوگبا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر