فهرست
مظلومی: برای دربی نگران دو کارته‌ها هستم
مظلومی: برای دربی نگران دو کارته‌ها هستم

مظلومی: برای دربی نگران دو کارته‌ها هستم

آی‌اسپورت- صحبت های پرویز مظلومی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با سپاهان را در زیر می خوانید.

استقلال- سپاهان همیشه زیبا می شود
مریض احوال بودم اما به احترام شما به نشست خبری آمدم. بازی سپاهان و اسقلال همیشه جذاب و زیبا بوده و هر دو تیم به دنبال فوتبال هستند نه ضد فوتبال به دنبال برنده شدن هستند و به همین دلیل بازی زیبا می‌شود و امیدوارم فردا هم بازی همین طور شود. هر دو تیم از هم شناخت دارند و این کار را سخت‌تر می‌کند و ما برای حفظ صدرنشینی به اصفهان آمده‌ام با همه احترامی که برای فرکی، سپاهان و هواداران این تیم قائل هستیم برای حفظ صدر قبل از دربی به اصفهان آمده‌ایم.
نمی خواهیم بازیکنی را برای دربی از دست بدهیماین بازی هم سه امتیاز دارد ولی علاوه بر اینکه به دنبال این هستیم که صدر جدول را از دست ندهیم می خواهیم در پایان فصل صدر را حفظ کنیم ضمن اینکه به دربی هم فکر می کنیم و به دنبال آن هستیم که کارتی نگیریم تا بازیکنی دربی را از دست ندهد. 
همه بازیکنان مان را در اختیار داریمسپاهان تیم خوبی است. ولی ما برنامه کلی برای این مسابقه داریم. همه بازیکنان در خدمت ما هستند چه جوان و چه باتجربه و چه کرار و چه سایر بازیکنان. فردا شاید از وی استفاده شود و شاید هم استفاده نکنیم. 
مجیدی و نوازی را به اصفهان نیاورده ایممجیدی و نوازی را به اصفهان نیاوردیم، آنها در تهران حضور دارند تا بازیکنانی که به اصفهان نیامده اند تمرین کنند. 


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-25 18:33:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر