فهرست
لیورپول 1 – ساوتهمپتون 1 ؛ کلوپ باز هم در حسرت اولین برد ماند
لیورپول 1 – ساوتهمپتون 1 ؛ کلوپ باز هم در حسرت اولین برد ماند

لیورپول 1 – ساوتهمپتون 1 ؛ کلوپ باز هم در حسرت اولین برد ماند

آی اسپورت – یورگن کلوپ سرمربی لیورپول باز هم نتوانست اولین برد خود همراه با این تیم را تجربه کند چرا که قرمزهای آنفیلد در ورزشگاه خانگی خود این بار با تساوی 1-1 مقابل ساوتهمپتون متوقف شدند. کلوپ و شاگردانش در فاصله چهار دقیقه مانده به پایان بازی با گل سادیو مانه برای ساوتهمپتون، برد را از دست دادند.
مانه با گلی زد باعث شد گلی که کریستین بنتکه با ضربه سر برای لیورپول به ثمر رسانده بود بی اثر شود و قرمزها باز هم دو امتیاز دیگر را از دست بدهند. از زمانی که کلوپ آلمانی به عنوان سرمربی لیورپول انتخاب شده این تیم در سه بازی با سه نتیجه تساوی به کار خود پایان داده است. البته در دیدار مقابل ساوتهمپتون،  تساوی عادلانه ترین نتیجه به نظر می رسید چون هر دو تیم با وجودی که قصد بازی هجومی را از خود نشان می دادند اما مقابل دروازه یکدیگر، بی اثر و کم رمق بودند.
بنتکه که بین دو نیمه به جای دیووک اوریگی به بازی آمده بود توانست با یک ضربه سر قدرتمندانه که روی سانتر جیمز میلنر به دست آمد قفل دروازه ساوتهمپتون را در دقیقه 77 بشکند. اما شاگردان رونالد کومان گل تساوی را به ثمر رساندند. ضربه سر گاستون رامیرس در مقابل دروازه به سادیو مانه رسید و این بازیکن  سنگالی کار را تمام کرد. مانه در وقتهای اضافی بازی به دلیل دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد اما لیورپول دیگر زمانی نداشت که از برتری عددی خود استفاده کند.
     
آی اسپورت
2015-10-25 23:12:35
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر