فهرست
گزارش ویژه؛ شکست تیم‌های لژیونرهای ایرانی
گزارش ویژه؛ شکست تیم‌های لژیونرهای ایرانی

گزارش ویژه؛ شکست تیم‌های لژیونرهای ایرانی

آی اسپورت- عملکرد ملی‌پوشان ایران در مسابقات امشب اروپایی را می‌خوانید:

علیرضا جهانبخش
در چارچوب هفته دهم رقابت‌های لیگ هلند از  ساعت 19 و 15 دقیقه آلکمار که علیرضا جهانبخش را در اختیار دارد به مصاف فاینورد رفت. این دیدار در نهایت با نتیجه 3 بر یک به سود فاینورد میزبان خاتمه یافت. این دیدار را 47500 نفر از نزدیک تماشا کردند. علیرضا جهانبخش که در چند هفته گذشته با رهایی از مصدومیت در پی کسب شرایط ایده‌ال بدنی بود در لیست 18 نفره تیمش حضور داشت. جهانبخش از دقیقه 67 به جای فان‌اورن وارد میدان شد اما در 33 دقیقه حضور در میدان موفق به گلزنی نشد. در جدول لیگ آردویزه هلند آلکمار با سیزده امتیاز در مکان یازدهم قرار دارد.

کریم انصاری‌فرد
تیم پانیونیوس در هفته هشتم مسابقات سوپر لیگ یونان امشب (یکشنبه) در خانه به مصاف وریا رفت که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میهمان خاتمه یافت. کریم انصاریفرد، مهاجم ایرانی پانیونیوس در این دیدار از ابتدا در ترکیب تیمش حاضر بود و تا پایان بازی نیز برای موفقیت پانیونیوس تلاش کرد، اما موفق به باز کردن دروازه وریا نشد. بازی با تساوی بدون گل در حال پایان یافتن بود که توماس نازلیدیس در دقیقه ۹۰ برای وریا گلزنی کرد تا انصاریفرد و یارانش این شکست خانگی را تجربه کنند.

علیرضا حقیقی
در ادامه هفته سیزدهم لیگ روسیه و از ساعت ۱۷ روبین‌کازان مقابل کراسنودار قرار گرفت. این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود کراسنودار میزبان خاتمه یافت. طبق معمول هفته‌های گذشته حقیقی تماشاگر همبازی‌های خود از روی نیمکت بود. در جدول لیگ روسیه روبین‌کازان با ۱۰ امتیاز در مکان دوازدهم قرار دارد.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-10-26 00:56:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر