فهرست
بارسلونا 3 – ایبار 1؛ هت تریک سوارس و برد ارزشمند بارسا
بارسلونا 3 – ایبار 1؛ هت تریک سوارس و برد ارزشمند بارسا

بارسلونا 3 – ایبار 1؛ هت تریک سوارس و برد ارزشمند بارسا

آی اسپورت – بارسلونا در حالی که در زمین خود از تیم ایبار با یک گل عقب افتاده بود به بازیی برگشت و با هت تریک لوئیس سوارس در نهایت با نتیجه 3-1 برنده شد تا جلوی یک تراژدی را بگیرد.
شاگردان لوئیس انریکه خیلی زود در ورزشگاه نوکمپ گل خوردند و توسط بورخا باستون دروازه خود را باز شده دیدند. اما مدافع عنوان قهرمانی لالیگا به خوبی به این گل واکنش نشان داد و ستاره این تیم هم لوئیس سوارس اروگوئه ی بود که سه بار موفق به گلزنی شد. او در دقایق 23، 52 و 85 برای تیمش گل زد تا بارسلونا با این سه امتیاز هم امتیاز با رئال مادرید صدرنشین شود.
با وجود نتیجه نهایی بازی، بارسلونا هنوز به وضوح جای خالی لیونل مسی و آندرس اینیستا را حس می کند. ضمن اینکه این تیم برای هفتمین بازی متوالی نتوانست دروازه خود را بسته نگه دارد و باز هم گل خورد. در این بازی خاویر ماسچرانو هم اواخر بازی به دلیل اعتراض به داور از بازی اخراج شد تا بارسا از دقیقه 84 به بعد 10 نفره باشد. تعداد زیاد بازیکنان مصدوم باعث شده کار برای انریکه سخت شود اما برنامه ویژه او برای بازی دادن به همه بازیکنان برای جلوگیری از مصدومیت بیشتر فعلا جواب داده و بارسا از روند خوب نتیجه گیری خود خارج نشده است.
     
آی اسپورت
2015-10-26 00:40:37
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر