فهرست
رمزگشایی از خط خوردن طارمی/ 14 به 18
رمزگشایی از خط خوردن طارمی/ 14 به 18

رمزگشایی از خط خوردن طارمی/ 14 به 18

آی اسپورت- در طول هفته گذشته برانکو ایوانکوویچ بارها اعلام کرده بود بازی با ملوان برای او ارزشی هم‌اندازه با داربی دارد و حاضر نیست مهدی طارمی را از ترس سه‌اخطاره شدن از ترکیب تیمش کنار بگذارد.
اما دیروز ناگهان اعلام شد مهدی طارمی برای بازی با ملوان در لیست 18نفره پرسپولیس هم حضور ندارد. باشگاه پرسپولیس، دلیل این تصمیم را یک تنبیه انضباطی اعلام کرده است. طارمی در آخرین تمرین تیم دیرتر از سایرین حاضر شده و به همین دلیل برانکو او را از اردوی بازی با ملوان حذف کرده است.
با این وجود، خیلی‌ها معتقدند کنار گذاشتن طارمی هیچ ربطی به مسائل انضباطی ندارد و او دقیقا به همان دلیلی بیرون می‌نشیند که برانکو طی روزهای گذشته انکارش کرده بود. یعنی بازی با استقلال برای برانکو اهمیت زیادی دارد و ترس از سه‌اخطاره شدن آقای گل تیمش او را مجاب کرده تا در بازی با ملوان به او استراحت بدهد.
استراحت دادن به ستاره تیم در آستانه یک بازی مهم، اتفاق عجیب و غریبی در فوتبال نیست. اما برای این کار خروج از لیست 18نفره چندان معمول نیست. طبیعی‌تر این بود که برانکو بازیکن شماره9 تیمش را روی نیمکت بنشاند تا اگر کار بازی با ملوان گره خود بتواند در نیمه دوم چند دقیقه‌ای از حضور او استفاده کند. اگر پای داربی در میان بود برانکو قطعا همین کار را می‌کرد و فرصت بازی گرفتن از طاارمی -لااقل برای چند دقیقه- را از خودش و تیمش دریغ نمی‌کرد.
با این حساب، شاید بتوان نتیجه گرفت که دلیل حذف طارمی همان چیزی است که باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است. برانکو علی‌الحساب کاری به داربی ندارد. ولی مسائل انضباطی مثل همیشه برایش در اولویت است و در این مورد با کسی مماشات نمی‌کند.

کد: 9411
     
آی اسپورت
2015-10-26 11:29:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر