فهرست
نظم عجیب سایپا در نتیجه‌گیری/ دو برد، دو باخت
نظم عجیب سایپا در نتیجه‌گیری/ دو برد، دو باخت

نظم عجیب سایپا در نتیجه‌گیری/ دو برد، دو باخت

آی اسپورت- دو باخت متوالی سایپا در دو بازی اخیر، آنقدر در این باشگاه سروصدا به پا کرده که حتی مجید جلالی را تا مرز برکناری پیش برده است. طی روزهای اخیر صحبت از برکناری سرمربی سایپا و گمانه‌زنی در مورد جانشین احتمالی او بارها در رسانه‌ها مطرح شده است. اما نکته اینجاست که دو باخت متوالی برای نارنجی‌پوش‌ها اصلا اتفاق عجیبی نیست و یک بار دیگر هم در همین لیگ برای این تیم رخ داده بود.
کلا سایپا در این فصل نظم عجیبی در نتیجه‌گیری دارد. آنها به استثنای اولین بازی فصل که با مساوی تمام شد دیگر هرگز مساوی نکردند و در بردن و باختن هم توازن جالبی دارند. یعنی دو بازی می‌برند و دو بازی می‌بازند! این تیم در هفته دوم و سوم پیروز شده، در هفته چهارم و پنجم شکست خورده است. همین روند در هفته‌های بعدی هم تکرار شد. یعنی پیروزی در هفته ششم و هفتم و شکست در هفته هشتم و نهم. لابد حالا هم دوباره نوبت بردن رسیده است.
به این ترتیب دو باخت متوالی برای سایپا اتفاق عجیبی نیست بلکه عادت این تیم است. در ماجرای برکناری جلالی هم دو باخت اخیر نقش چندانی ندارند و باید دنبال دلایل دیگری گشت. دلایلی که حالا دیگر همه می‌دانند؛ یعنی اختلاف با بیت‌الله رضایی.

کد: 9411
     
آی اسپورت
2015-10-26 11:50:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر