فهرست
علیپور سازنده، بنگستون تمام‌کننده/ زوج 15 دقیقه‌ای
علیپور سازنده، بنگستون تمام‌کننده/ زوج 15 دقیقه‌ای

علیپور سازنده، بنگستون تمام‌کننده/ زوج 15 دقیقه‌ای

آی اسپورت- در خط حمله تیم پرسپولیس امروز برای اولین بار جری بنگستون و علی علیپور همزمان و در کنار هم وارد میدان می‌شوند. این زوج جدید که برای اولین بار در خط حمله سرخپوشان شکل می‌گیرد همان‌قدر که ممکن است ناهماهنگ و ناامیدکننده باشد، می‌تواند غافلگیرکننده و موثر عمل کند.
علیپور و جری بنگستون تا به حال فقط 15دقیقه به طور همزمان در زمین بوده‌‌اند. آن هم در 15دقیقه پایانی بازی با سایپا که پرسپولیس از حریفش عقب افتاده بود و با سه مهاجم بازی می‌کرد. در بقیه بازی‌ها یا بنگستون غایب بوده و یا اگر تعویض شدده گزینه تعویضش همین علی علیپور بوده است. در 9بازی گذشته دو بار بنگستون به جای علیپور به زمین آمده و یک بار هم مقابل تراکتورسازی بنگستون بعد از گلزنی تعویض شده و جایش را به علیپور داده است.
دو بازیکنی که معمولا با همدیگر تعویض می‌شدند امروز باید همزمان و در کنار هم روبه‌روی ملوان بازی کنند. آنچه می‌تواند پرسپولیسی‌ها را به موفقیت این زوج امیدوار کند توانایی علیپور در گلسازی و دقت بنگستون در زدن ضربات نهایی است. مهاجم هندوراسی اگر صاحب موقعیت شود معمولا ضربات آخرش را خوب و با دقت می‌زند. اما در پرسپولیس تا امروز کمتر به او پاس خوب و درستی از سوی همبازی‌هایش رسیده است. بازی در کنار علیپورِ گلساز شاید شانس بنگستون را برای گلزنی بالاتر ببرد. علیپور ازخودگذشته‌تر از طارمی و گل‌سازتر از سایر هم‌تیمی‌ها نشان داده است.

کد: 9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-26 14:25:00
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۵۵
علیپور خیلی خوبه حیفه مونده پشت خط
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر