فهرست
ادعای مظلومی بعد از برد پرگل: باید بیشتر گل می‌زدیم!
ادعای مظلومی بعد از برد پرگل: باید بیشتر گل می‌زدیم!

ادعای مظلومی بعد از برد پرگل: باید بیشتر گل می‌زدیم!

 پرویز مظلومی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل سپاهان گفت: یک بازی خیلی خوب را شاهد بودیم و با برنامه‌ریزی قبلی شروع خوبی که داشتیم و توانستیم به گل رسیده و در ادامه مجبور به عقب‌نشینی شدیم که این مسئله باعث شد سپاهان روی دروازه ما بارها فشار بیاورد و صاحب موقعیت شود که البته به خوبی حملات آنها را کنترل کردیم.در نیمه دوم با توجه به تغییراتی که در تیم ایجاد کردیم، توانستیم کاملا سپاهان را در کنترل خود در بیاوریم و با آوردن نفرات سرعتی روی ضدحملات از ضعف دفاع حریف نهایت استفاده را بردیم. ما حتی می‌توانستیم تعداد گل‌های خود را افزایش دهیم که بازیکنان قدر فرصت‌ها را ندانستند.
شکست سنگین سپاهان: این باخت چیزی از ارزش‌های تیم سپاهان کم نمی‌کند و آنها همچنان یکی از مدعیان جدی قهرمانی هستند اما اجازه دهید که یک گله‌مندی از هواداران تیم سپاهان داشته باشم. شایسته نیست مربی‌ای که فصل قبل سپاهان را قهرمان کرده و قبل از آن توانسته با فولاد قهرمان لیگ شود، اینچنین مورد بی‌مهری اندک تماشاگران اصفهانی قرار بگیرد. فرکی مربی بزرگی است و توانایی زیادی دارد، ممکن است این شرایط برای هر مربی پیش بیاید و هواداران باید صبور باشند و این‌طور نباشد که بعد از یکی‌دوباخت علیه سرمربی تیم‌شان شعار دهند. متاسفانه اتفاقاتی که در پایان دیدار امروز ما مقابل سپاهان در ورزشگاه رخ داد، باعث شد کامم تلخ شود.
 تمجید از عملکرد شاگردان: امروز خدا کمک کرد تا بتوانیم به این برد شیرین و با ارزش دست پیدا کنیم و حالا بازیکنان با روحیه بالا به استقبال دربی خواهند رفت، هرچند خیلی باید مراقب باشیم بازیکنان بعد از این برد دچار غرور نشوند.
آیا به بازیکنان 2 اخطاره تیم‌تان گفته بودید با احتیاط در میدان بازی کنند؟ ما قبل از بازی با بازیکنان جلسه داشتیم و به آنها تاکید کردم که تحت هیچ شرایطی نباید مقابل تیم سپاهان احتیاط کنند، چرا که این تیم یکی از رقبای اصلی ما برای کسب عنوان قهرمانی است. اگر می‌خواستیم احتیاط کنیم، قطعا مقابل سپاهان به مشکل می‌خوردیم به این خاطر به بازیکنانم گفتم تا آنجا که می‌توانند محکم و درگیرانه بازی کنند، چرا که بازیکنان سپاهان تکنیکی و ظریف هستند و همین مسئله باعث می‌شود که آنها مقابل ما به مشکل بخورند. خوشبختانه همانطور که خواسته بودم، عمل شد و نتیجه آن را دیدید.
آیا مشکل بزرگ استقلال در دربی آماده نبودن جاسم کرار است یا مسائل دیگر هم در میان خواهد بود؟ کرار هیچ مشکلی ندارد و می‌تواند در دربی به میدان برود. در زمینه‌های دیگر هم مشکلی وجود ندارد و خیال همه راحت باشد.
 آینده تیم سپاهان: سپاهان تیم خوب و پرمهره‌ای است و قطعا در آینده نزدیک به تیم همیشگی خود تبدیل خواهد شد البته به شرطی که هواداران، این تیم را مایت کنند. شما اگر نگاه کرده باشید سپاهان در تمامی نقاط زمین بازیکنان خوب و توانمندی دارد و نیمکت ذخیره‌هایش نیز خیلی خوب است، هواداران باید به فرکی فرصت دهند تا این تیم را جمع کند.
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-26 18:33:13
نظر دهید

۱ نظر
حسین
دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۳۷
گفته میتونستیم بیشتر گل بزنیم که منظورش ضدحملات آخر بازی بود. متاسفم که خیلی راحت حرفارو عوض می کنید. شب میتونی راحت بخوابی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر