فهرست
فرکی: به سه چیز باختیم؛ من، بازیکنانم و هوش حریف!
فرکی: به سه چیز باختیم؛ من، بازیکنانم و هوش حریف!

فرکی: به سه چیز باختیم؛ من، بازیکنانم و هوش حریف!

آی‌اسپورت- صحبت‌های حسین فرکی را پس از شکست خانگی مقابل استقلال می‌خوانید.


مسوولیت باخت با من است
پیروزی را تقدیم به استقلال کردیم و این باخت گردن من است و بازی را خوب و با انگیزه شروع کردیم اما اشتباهی که مرتکب شدیم ان هم مقابل استقلال وتیم بزرگ دیگر نتوانستیم بعد از گلی که خوردیم با وجود اینکه در نیمه اول کاملا تیم برتر بودیم نتوانستیم در ضربات اخر گل خورده را جبران کنیم. به جز آن 2 موقعیت داشتند و یک گل زدند اما ما چند موقعیت از دست دادیم. خط حمله ما 9 گل زده و در 5 بازی یک گل زده‌ایم و کاملا مشخص است که توان ما برای رسیدن به گل چگونه است. باخت را توجیه نمی‌کنم اما این واقعیت است. نیمه اول تیم برتر بودیم و یک بر صفر باختیم.

با اشتباه خودمان گل خوردیم
در نیمه دوم هم به اشتباه خودمان گل دوم را هم خوردیم و با نتیجه 2 بر صفر شرایط برای ما سخت شد با این حال مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. در نهایت بازی را به استقلال واگذار کردیم و به این تیم و مظلومی تبریک می‌گویم و این باخت را پذیرفته‌ایم و امروز روی خوش فوتبال رویش را به ما نشان نداد و در زدن ضربات آخر هم نتوانستیم گلزنی کنیم و نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم و 3 بر صفر باختیم و امیدوارم در آینده جبران کنیم.

روی باهوش عمل کردن استقلال باختیم
استقلال و ما از بازیکنان جوان استفاده کردیم اما شرایط بازی به گونه‌ای رقم خورد که استقلال از موقعیت‌هایش استفاده کرد. برزای و کریمی زمانی به میدان آمدند که تیمشان ۲ بر صفر از حریف پیش بود و ما هم از ابتدا بازیکنان جوان را استفاده کردیم و شاید اگر ما هم شرایط استقلال را داشتیم همین کار را می‌کردی. استقلال به جوانانش میدان داد اما ما چنین فرصتی نداشتیم و به طور کلی روی با هوش عمل کردن استقلال باختیم و شاید خود این تیم هم فکر نمی‌کرد با اختلاف ۳ گل برنده شود. 

زمانی به جوان‌ها میدان می‌ دهم که برنده بازی باشیم
همه چیز را برای استقلال فراهم کردیم و اشتباه خودمان بود. استقلال تاکتیکی روی ما انجام نداد و اشتباه خودمان بودیم. ما دو گل خوردیم و بعد مجبور بودیم حمله کنیم، این باخت را گردن می‌گیرم. دوست دارم زمانی به جوان میدان بدهم که تیم برنده شود اما وقتی ۳ بر صفر از حریف عقب هستیم آوردن جوانان به میدان کاری از پیش نمی‌برد. بازی قبلی بیرون بود آمادگی صدرصد نداشت ولی او امروز خوب هم کار کرد. از او راضی بودم تیم ما بازی را باخته است و طبیعی بود که اشتباهاتی ممکن است صورت بگیرد اما محرم یک بازیکن با تجربه است و نمی‌توانیم از این بازیکن 34 ساله به اندازه یک جوان توقع داشته باشیم و از بازی او راضی بودم.

وقتی پیروز می‌شویم همه هستیم
نمی‌خواهم ضرب المثلی استفاده کنیم که شایسته نباشد اما آدم یک سوزن به خودش بزند وقتی پیروز می‌شویم همه هستند ولی وقتی می‌بازیم فقط یک نفر مقصر است. آنهایی که بازی سپاهان را دنبال می‌کنند باید شرایط را در نظر بگیرند و یک عده توقع جوانگرایی دارند و یک عده توقع قهرمانی دارند. امروز هم مقابل استقلال بازی بدی انجام ندادیم و توان گلزنی فعلا نداریم و در آینده امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم. مروز هم مقابل استقلال بازی بدی انجام ندادیم و توان گلزنی فعلا نداریم و در آینده امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و بتوانیم امتیازهای از دست داده را جبران کنیم.

امروز روز خوب حنیف و رحمتی بود
در هر دو بخش سانتر و حرکت روی زمین کار کرده‌ بودیم بین نیمه هم به بازیکنان گفتم اصرار داشتیم هم از عمق و هم از کناره ها ارسال کنیم اما در مجموع نتوانستیم. هم استقلال خوب عمل کرد و هم ما نتوانستیم کار کنیم. امروز روز خوب حنیف و رحمتی هم بود.

انتظارات از شریفی بالاست
در بخش حمله مشکلات داریم که باید حل شود و در خط دفاع هم مشکلاتی داریم که باید حل شود. برای به گل رسیدن ممکن است یک گلزن ذاتی داشته باشی و دو توپ بیاید و یکی از آنها را گل کند اما مشکل ما این است که فشار می‌آوریم و موقعیت خلق می‌کنیم اما بازیکنی که باید توپ را درون دروازه کند نیست. شریفی در نوع خودش جوان آینده داری است و گلزن است اما او ذاتا گلزن نیست اما او با یک مهاجم گلزن ذاتی فرق می‌کند و امیدوارم که یک بازیکن گلزن بگیریم. بازیکنان زحمت می‌کشند و ما هم حوصله می‌کنیم، انتظارم این است که ما را درک کنید این ها توجیه نیست و امیدوارم در آینده بتوانیم بهتر کار کنیم. انتظارات از شریفی بالاست.

داور روی نتیجه بازی تاثیری نداشت

در رابطه با صحنه های مشکوک من نمی‌توانم چیزی بگویم و کارشناسان داوری باید نظر بدهند. اگر پنالتی بوده و نگرفته که ما دو بر یک می‌شدیم و شاید می‌توانستیم به بازی برگردیم. داور مدیریت کرد و با حریف مهربان‌تر بود و در یکی دو مورد می‌توانست به بازیکن حریف کارت زرد بدهد اما داور روی گل‌ها و نتیجه بازی نقشی نداشت.

نتیجه بازی به مربی مربوط است
خواهش می‌کنم جملات را جا به جا نکنید. بعد از بازی با سیاه جامگان در مطالبی جمله‌ای پس و پیش شده بود. جا به جا شده بود و جملات را دقت کنید. من گفته بودم محرم امروز هم آمده بود از او استفاده می‌کردم اما برخی نوشته بودند استفاده نمی‌کردم. در صورتیکه بازیکنان از من خواسته بودند که محرم سر تمرینات برگردد. نتیجه به مربی مربوط است و این مسایل به نوید کیا و اینکه بازیکن را بخواهند یا نخواهند ربطی پیدا نمی‌کند.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-26 19:28:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر