فهرست
میکسدزون استقلال: دربی را هم می‌بریم
میکسدزون استقلال: دربی را هم می‌بریم

میکسدزون استقلال: دربی را هم می‌بریم

آی‌اسپورت- صحبت‌های بازیکنان استقلال را پس از پیروزی سه گله در خانه سپاهان می‌خوانید.

میلاد فخرالدینی: دربی هم شرایط خاص خودش را دارد به امید خدا با تدابیر کادرفنی بتوانیم در آن پیروز شویم. درگیری من با نویدکیا هم چیز خاصی نبود که بخواهیم به آن بپردازیم.

سجاد شهباززاده: از نظر گلزنی بدشانسی یقه من را گرفته است اما افت نکرده‌ام. امیدوارم که بتوانم در بازی بعدی جبران کنم.مهم برای ما موفقیت استقلال است. فعلا برای این برد خوشحالیم و ان‎شاءالله از فردا تمرکز خواهیم کرد تا با تمریناتی که انجام می‌ دهیم در دربی موفق باشیم.

امین حاج‌محمدی: از این پیروزی خوشحالم و باید بگویم علیرغم آن چیزی که گفته می‌ شد من دو اخطاره نبودم که با اخطار احتمالی در این بازی 3 اخطاره شوم. من یک کارت در جام‌حذفی گرفتم و یک کارت در لیگ. بنابراین محاسبات در این زمینه که توسط رسانه‌ها اعلام شد اشتباه بود.

میثم مجیدی: با تمام قوا برای بازی دربی خودمان را آماده می‌ کنیم زیرا آن هم بازی خاصی است و شرایط خودش را دارد. خدا را شکر که توانستیم در این بازی 3 امتیاز را بگیریم و با روحیه خودمان را آماده بازی با پرسپولیس کنیم.

بهنام برزای: گلی که من زدم تلاش بچه ها بوده که من به ثمر رساندم. فکر نمی‌ کردم بتوانیم در این بازی 3 گل بزنیم چون سپاهان حریف سرسختی است. انگیزه زیادی داشتم که جوری بازی کنم که سرمربی تیم از من راضی باشد. با نظر سرمربی تیم بود که بازی نمی‌ کردم و در بازی امروز وی صلاح دانست و من بازی کردم. در مورد آن موقعیت هم باید بگویم در اخرین لحظه توپ پله شد و من نتوانستم آن را تبدیل به موقعیت کنم.

امید ابراهیمی: ما توانستیم از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده کنیم تا برنده بازی باشیم. البته آنها هم موقعیت هایی داشتند اما نتوانستند استفاده کنند. ما هیچ بازی‌ای را پیش‌بینی نمی‌ کنیم و می‌ خواهیم با انجام یک بازی خوب پیروز این بازی باشیم. تمام تلاش خود را می‌ کنیم تا بتوانیم با انجام تمرینات خوب پیروزی در این بازی را به دست بیاوریم و دل هواداران را شاد کنیم.

حنیف عمران‌زاده: در بازی های قبل هم می توانستیم ببریم اما بدشانسی به ما اجازه نداد امیدوارم در آینده شرایط بهتری پیدا کنیم. به خاطر تیم ملی تمرین ما 20 روز تعطیل شد و این بازی فشرده مصدومیت هایی بازیکنان را زیاد می کند. انگار ما شیعه و مسلمان نیستیم و نمی توانیم در تاسوعا و عاشورا عزاداری کنیم باید در این ایام به سراغ تمرین کردن برویم. خدا آخر و عاقبت همه را به خیر کند.

وحید طالب‌لو:  بازی سختی بود و برد شیرینی قبل از دربی به دست آوردیم، نیاز به این 3 امتیاز داشتیم تا در صدرجدول خودمان را حفظ کنیم. خدا را شکر همه چیز خوب پیش رفت و موفق شدیم به پیروزی برسیم. مقابل سپاهان در اصفهان بازی کردن خیلی سخت است، پیش‌بینی این نتیجه هم سخت بود و فکر می‌ کنم بچه ها بسیار خوب بازی کردند. 

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-26 19:34:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر