فهرست
قابِ ویژه: سید مهدیِ خلعتبری/ برومنس در فولادشهر
قابِ ویژه: سید مهدیِ خلعتبری/ برومنس در فولادشهر

قابِ ویژه: سید مهدیِ خلعتبری/ برومنس در فولادشهر

آی اسپورت- «امیدوارم رحمتی در همه بازی ها به جز این مسابقه موفق باشد». این آرزوی یک روز قبل محمدرضا خلعتبری برای دوست نزدیک اش درون دروازه استقلال بود. بر خلاف آنچه محمدرضا می خواست، رحمتی در این مسابقه کاملا موفق بود و با نمایشی درخشان، بعد از چند مسابقه توانست دروازه تیمش را بسته نگه دارد.
در جریان مسابقه حساس امروز فولادشهر، سپاهانی های عصبانی چند بار با استقلالی ها درگیر شدند اما بعد از سوتِ پایان، ستاره حط حمله سپاهان در آغوش گلر آبی ها قرار گرفت و این دو نفر، در کنار هم از ورزشگاه خارج شدند.  خلعت که همیشه پتانسیل خاص خودش را برای جنگیدن با رقبا بعد از شکست داشته، این بار آرام تر از همیشه بود و همه کری های خوانی روزهای اخیر او برای رحمتی، در نهایت به لبخندهای انتهای بازی وصل شدند. 
محمدرضا خلعتبری و سیدمهدی رحمتی، یک ویژگی مشترک دارند. هر دوی آن ها زمانی جزو چهره های محبوب کی روش در تیم ملی بودند و سرمربی تیم ملی رابطه بسیار خوبی با آن ها داشته و هر دوی آن ها حلا در میان مغضوبین کی روش هستند و تا زمان حضور این مربی روی نیمکت تیم ملی، شانسی برای ملی پوش شدن ندارند. رحمتی حالا روزهای خوبی را درون دروازه استقلال سپری می کند اما بر خلاف او، خلعتبری در بدترین روزهای دوران فوتبالش به سر می برد و  با این کیفیت، جای خالی اش در تیم ملی حس نمی شود.
در پایان استقلال-سپاهانِ غیرمنتظره امروز، در اتوبوس های دو باشگاه خبری از رحمتی و خلعتبری نبود و گلر آبی ها با ماشین ستاره زردها به هتل تیمش رسید.  پایانی کیمیایی وار برای اکشنِ یک طرفه امروز فولادشهر! 


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-10-26 21:07:56
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر