فهرست
مورد عجیب جری بنگستون: هت‌تریک سایه زنی
مورد عجیب جری بنگستون: هت‌تریک سایه زنی

مورد عجیب جری بنگستون: هت‌تریک سایه زنی

آی اسپورت- پرسپولیسی ها بالاخره بدون حضور مهدی طارمی در یک مسابقه لیگ برتری به پیروزی دست پیدا کردند. در جریان هر سه پیروزی قبلی تیم برانکو در مقابل فولاد، تراکتور و سیاه جامگان، مهدی طارمی یکی از بازیکنان کلیدی پرسپولیس بود و حالا در روزی که او به دلایل انضباطی جایی در ترکیب پرسپولیس نداشت و از روی سکوها به تماشای بازی تیم نشسته بود، پرسپولیس با نمایش خوب نیمه دون و گلزنی دو مهاجمش، موفق به شکست دادن ملوان شد. 
فوروارد هندوراسی پرسپولیس در نیمه اول مسابقه، کم اثر بود و صاحب موقعیت خاصی در زمین ملوان نشد. او در بازی سرد همه تیم حل شده بود و در چند موقعیت مناسب از هم تیمی ها پاس دریافت نکرده بود اما به نظر می رسید تشنه باز کردن دروازه ملوان در یکی از تجربه های معدود فیکس بازی کردن برای قرمزهاست. 
بر خلاف نیمه اول، بنگستون در نیمه دوم صاحب موقعیت های به مراتب بهتری شد و چیزی نمانده بود در ابتدای این نیمه، دروازه پاشنکو را باز کند. او در موقعیتی مناسب اما تنها سایه توپ را لمس کرد و توپی را که برای گل شدن فقط به یک نیش ضربه سر احتیاج داشت، از دست داد. مرد شماره 14 دقایقی بعد این بار روی پاس رضاییان مرتکب اشتباه شد و باز هم توپ را به خوبی لمس نکرد تا فرصت خوب دیگری برای پرسپولیس از دست برود. 
همزمان با نبرد پرسپولیس-ملوان، بنگستون علاوه بر فضای مجازی، حتی روی آنتن زنده تلویزیون توسط گزارشگر بازی با دی کارمو مقایسه می شد اما توپ ربایی و بغل پای دقیق او، پرسپولیس را به گل دوم رساند و اوضاع را برای این بازیکن متحول کرد. اگر جه به نظر می رسید او روی این توپ هم کمی دستپاچه شده و ممکن است تعادلش را از دست بدهد. جری در آخرین لحظات مسابقه، یک موقعیت ایده آل دیگر را از دست داد و در سایه زنی توپ، هت تریک کرد. 
به نظر می رسد فوروارد شماره 14 تیم برانکو، پتانسیل خوبی برای درخشیدن در ترکیب تیم دارد اما هنوز از اعتماد به نفس کافی برای این کار برخوردار نیست و این شاید در شادی گل او نیز عیان باشد. هواداران و بازیکنان پرسپولیس هنوز به این بازیکن اعتماد نکرده اند. بازیکنی که ظرف تنها چند دقیقه از مقام دی کارمو، تا مقام تمام کننده دقیق بودن ارتقا پیدا کرد. به قول فرنگی ها: فرام زیرو تو هیرو. به سرعت! کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2015-10-26 22:05:27
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۳۷
گلی که زد رو با تیزهوشی خودش برای خودش فراهم کرد. هیچ کسی بهش پاس گل نداد
-
دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴، ۲۳:۳۱
تو این بازیا خوب بوده
بازیکنا کم پاس میدن بهش
-
سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۳۴
عالیه این بنگستون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر