فهرست
برانکو: ازگل شدن فرصت‌هایمان خوشحالم
برانکو: ازگل شدن فرصت‌هایمان خوشحالم

برانکو: ازگل شدن فرصت‌هایمان خوشحالم

آی اسپورت- صحبت‌های برانکو رادر نشست خبری بعد از بازی مقابل ملوان می‌خوانید:
*بازیکنان ما در این بازی پیروزی را خواستند و محکم مقابل حریف خود به میدان رفتند. این شادی را با هوادارانمان تقسیم می‌کنیم. فکر می‌کنم بعد از این بازی شیرین‌ترین و بهترین دعوت است که به ورزشگاه بیایند و دربی را ببینند.
*می‌دانستیم بازی سختی داریم به خاطر کسب 3 امتیاز و بعد از پیروزی در مشهد یک مقدار تحت فشار بودیم. در بین دو نیمه با صحبت‌هایی که کردیم و تعویض‌هایی که داشتیم در نیمه دوم موفق عمل کردیم و بازی را بردیم.
* دیدید که ما از هیچ کسی در این مسابقه صرف‌نظر نکردیم. 4 بازیکن دو کارته داشتیم که از همه آنها استفاده کردیم. عدم حضور طارمی فقط انضباطی بود. او دیر به تمرین آمد و ما هم جریمه‌اش کردیم.
*بنگستون کاری که باید می‌کرد را انجام داد. یعنی گل زد. 3 موقعیت را هم از دست داد اما چیزی که مرا خوشحال می‌کند این است که از موقعیت‌هایمان استفاده می‌کنیم. با تمرکز تحمل و صبوری همه چیز درست می‌شود. ضمن اینکه از بازی محکم خط دفاعی هم راضی هستم. آنها مقابل تیم خوب ملوان بدون اشتباه حاضر شدند.
* طبیعی است که باید از بازی مقابل استقلال خوشحال شویم و برای من افتخار است که جزئی از این بازی باشم. دربی یک نمایش بزرگ ورزشی خواهد بود. خواست و شوق ما را همه می‌دانند و طبیعی است بزرگ‌ترین هدف ما همانند دربی گذشته پیروزی خواهد بود.

کدخبر: 9412
     
آی اسپورت
2015-10-26 22:05:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر