فهرست
چهره روز: گلعلی علیپور!
چهره روز: گلعلی علیپور!

چهره روز: گلعلی علیپور!

آی اسپورت- علی علیپور، یکی از خریدهای ناشناخته حمید درخشان در روزهای حضورش روی نیمکت پرسپولیس به شمار می رفت. بازیکنی جوان که درخشان فرصت زیادی برای استفاده از او به دست نیاورد اما بعد از ورود برانکو نیز، در فهرست های 18 نفره پرسپولیس حفظ شد. علیپور در آن مقطع معمولا در 10 دقیقه پایانی به عنوان بازیکن تعویضی در زمین مسابقه قرار می گرفت. او به شکلی کاملا غیرمنتظره، بازیکن فیکس دربی 80 شد و با یک ضربه سر ناگهانی، دروازه طالب لو را باز کرد تا در 19 سالگی، تبدیل به قهرمان سکوهای سرخ شود. 
علیپور اولین گل پرسپولیس در لیگ پانزدهم را با ضربه سر شیرجه ای وارد دروازه روشنگر کرد اما در هفته های بعد به تدریج به حاشیه رانده شد و زیر سایه مهدی طارمی قرار گرفت. فوروارد سابق راه آهن در بازی هفته سوم با سپاهان دوباره فیکس شد و پاس گلی فوق العاده به امید عالیشاه داد. علیپور در همه 10 مسابقه پرسپولیس در لیگ برتر به میدان رفته اما تنها در 3 بازی به عنوان مهره فیکس انتخاب شده است. 
مهاجم مازندرانی پرسپولیس که قفل بازی جام حذفی با ملوان را، با پاس گل دیدنی اش برای طارمی باز کرده بود، این بار در لیگ برتر مقابل انزلیچی ها خوش درخشید و دروازه پاشنکو را فروریخت. قدرت گلزنی او، از نوع ضربه اش به دروازه ملوان مشخص به نظر می رسید. او در زمان درست در مکان درست قرار داشت و تاثیر ساده و درستی روی توپ گذاشت تا تیمش را از اصطراب بدون گل تمام شدن مسابقه نجات بدهد. او با این گل، شایستگی اش را برای فیکس شدن در دربی نشان داد اما به نظر می رسد برانکو همچنان در کنار طارمی از بنگستون استفاده کند و بازیکن شماره 70 تیمش را به عنوان ذخیره به دربی بفرستد. 


کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2015-10-26 21:57:56
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۰۳
خیلی خوبه
حقشه فیکس بازی کنه
-
دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۴۴
خیلی از علیپور خوشم میااااد
آرش
دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴، ۲۳:۲۰
تعویضی بهتره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر