فهرست
میکسدزون ملوان: مشکلات مالی دلیل شکست بود
میکسدزون ملوان: مشکلات مالی دلیل شکست بود

میکسدزون ملوان: مشکلات مالی دلیل شکست بود

آی اسپورت- صحبت‌های بازیکنان ملوان را بعد از شکست مقایل پرسپولیس می‌خوانید.
زارع: با این شرایط باید برای نیفتادن بجنگیم. بازیکنان ملوان ثابت کردند که برای پول نمی‌ جنگند بلکه تعصب دارند. ما هر سال باید 800 میلیون قرارداد ببندیم تا 200 میلیون گیرمان بیاید. اگر 200 میلیون قرارداد ببندیم 20 میلیون به ما می‌ دهند. اگر مسئولین نمی‌ خواهند به ما بگویند تا دیگر به تمرینات نرویم. با این شرایط که پیش می‌ رویم باید برای نیفتادن بجنگیم.

 آبشک: نیمه اول خوب بازی کردیم اما نیمه دوم از دستمان در رفت. توپ و میدان در نیمه اول دست ما بود اما در نیمه دوم آنطور که می‌ خواستیم نشد.گل اول یک خطا روی من بود اما داور آن را خطا نگرفت.اگر بخواهیم مصاحبه کنیم و در رابطه با داوری بگوییم برای ما بد می‌ شود پس ترجیح می‌ دهیم حرفی نزنیم.به خدا فقط به عشق طرفدارها و هواداران بازی می‌ کنیم و مسائل مالی روحیه همه بازیکنان را خراب کرده. امیدوارم هر چه سریع تر مسولین به این موضوع رسیدگی کنند.  هواداران از ما انتظار داشتند و اگر شعاری هم دادند به خاطر توقع و انتظار بالایشان از ما بود. در مقابل فولاد هم تمام تلاشمان را می‌ کنیم تا به پیروزی برسیم.

پاشنکو: بازی خوبی کردیم اما گل خوردیم و نتیجه را از دست دادیم. بازیکنان ما همه تلاششان را کردند اما در نهایت نتیجه بازی را واگذار کردیم. برای من رکورد مهم نیست، من وظیفه دارم گل نخورم بنابراین همه تلاشم را می‌ کنم. در نهایت نتیجه تیم مهم است.


آرش افشین: نیمه اول خوب بازی کردیم و بازی پایاپای بود اما در نیمه دوم تمرکز بازیکنان کم شد. ما بیرون از زمین مشکلاتی داریم که فکرمان را درگیر کرده است. متاسفانه این شرایط به تیم لطمه می‌زند. البته مسئولان قول‌هایی داده‌اند که امیدواریم به آن‌ها عمل کنند تا بازیکنان از این وضعیت خارج شوند. همه تلاش می‌کنند که هرچه زودتر این مشکلات برطرف شود.

کدخبر: 9412
     
آی اسپورت
2015-10-26 22:02:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر