فهرست
محسن مسلمان؛ طلایی‌ترین تعویض برانکو
محسن مسلمان؛ طلایی‌ترین تعویض برانکو

محسن مسلمان؛ طلایی‌ترین تعویض برانکو

آی اسپورت- ادامه اصرار برانکو ایوانکوویچ بر استقاده ثابت از رضا خالقی فر در خط میانی پرسپولیس، برای هواداران این باشگاه همچنان عجیب به نظر می رسد. خالقی فر شاید این روزها کمی بهتر از ابتدای فصل شده باشد اما همچنان، توانایی بازی به عنوان یک هافبک را ندارد و حتی از حداقل های لازم برای بازی در این پست برخوردار نیست. خالقی فر در مسابقه امروز تیمش با ملوان نیز فیکس بود. او 50 دقیقه در زمین حضور داشت و سپس جایش را به محسن مسلمان داد تا پرسپولیس بالاخره نفس بکشد. 
قبل از ورود مسلمان به جای خالقی فر، پرسپولیس تنها صاحب دو موقعیت نصفه و نیمه گلزنی شده بود. موقعیت هایی که توسط احمدزاده و بنگستون به هدر رفته بودند. بعد از ورود مسلمان اما پرسپولیس راه افتاد و تا پایات بازی، 6 موقعیت عالی گلزنی به دست آورد که سه تای آن ها با تاثیر مسلمان حاصل شده بودند. قرمزها در این 40 دقیقه، دوباره خوب بازی کردند و نبض بازی را در اختیار گرفتند و دو بار نیز توپ را از خط دروازه پاشنکو عبور دادند. 
شاید علی علیپور به خاطر باز کردن دروازه ملوان، به عنون تعویض طلایی برانکو شناخته شود اما طلایی ترین تعویض امروز او، مرد شماره 77 بود. بازیکنی که با پاس های دقیق و تعویض خوب بازی، دوباره نشانه هایی از مسلمان همیشگی را به نمایش گذاشت. طلایی بودن این تعویض و تاثیر آن در تغییر روند بازی برای قرمزها اما بیشتر از آنکه مرهون درخشش مسلمان باشد، نتیجه ضعف فنیِ رضا خالقی فر است. بازیکنی که با نبودنش، کمک بزرگ تری به قرمزهای تهران می کند. 


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-26 22:27:42
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۳۳
مسلمان فوق العاده بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر