فهرست

خریدهای جدید، برانکو را روسفید کردند

آی اسپورت - در حالی که بازی های عصبی رضا نورمحمدی برای پرسپولیس مشکل ساز شده بود ، با اخراج و محرومیت او در دو بازی قبلی ، این بخت به ماریچ داده شد تا یار ثابت باشد و در کنار محسن بنگر ، کاپیتان جدید قرمزها توانست خوش بدرخشد و این تیم در دو بازی قبلی اش فقط یک گل خورده است. دو پیروزی شیرین را بدست آورده و البته در دفاع کناری هم در این دو بازی ، محمد انصاری در پست دفاع چپ قرمزها بازی کرده و با سبکی شبیه به بازی مهرداد پولادی توانسته خیال تیم و هوادارانش را تا حدودی راحت کند.
انصاری و ماریچ البته بازیکنانی بودند که برانکو در شروع فصل برای شان زیر سئوال رفت. امیر عابدینی مدیر سرشناس تاریخ قرمزها درباره این دو و البته محسن مسلمان گفته بود:«بروید ببینید کدام دلال این بازیکنان را به تیم برانکو داده است.» حرف های عابدینی در ابتدای فصل سر و صدای زیادی به همراه داشت و فشار زیادی به برانکو آورد اما حالا این دو بازیکن در دو بازی قبل از دربی توانستند در 6 امتیازی که پرسپولیس را به رده ششم جدول رساند ، نقشی موثر داشته باشند. آیا این دو این روند موفق شان را ادامه می دهند؟ باید دید در صورت تداوم این روند ، عابدینی چه واکنشی خواهد داشت.
منبع: خبرآنلاین
کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-27 10:40:28
نظر دهید

۱ نظر
شایان
سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۵۸
دیگه خدایی انصاری رو بزرگش نکنین،بنده خدا در حد همون لیگ 1 هم نیست . یه زمانی بازی توو پرسپولیس آرزو بود واسه بهترین بازیکنا اما الان دیگه محله ی برو بیا شده...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر