فهرست

نظرخواهی: بایرن همه جام ها را می‌‌ برد نظر بدهید؟

آی‌اسپورت‌ ـ پیروزی بایرن مونیخ مقابل بایرن لورکوزن این فرصت را به بایرن می‌‌ دهد که با کسب فقط 4 امتیاز در بازی باقیمانده به مقام قهرمانی بوندسلیگا برسد. اقتداری که حتی تیم درخشان فصل گذشته یوپ هاینکس هم از آن بی بهره بود
. در حال حاضر بایرن مونیخ با اختلافی کمتر دیده شده صدرنشین بوندسلیگاست و در آستانه کسب یک رکورد تاریخی است. آنها که احتمالا تا دو هفته آینده قهرمانی شان را قطعی می‌‌ کنند 23 برد و 2 تساوی داشته اند و بدون باخت پیش می‌‌ روند. بایرن 74 گل زده و تنها 12 گل خورده که این رقمی خارق العاده برای آنهاست. بایرن در صورت کسب پیروزی در 9 بازی باقیمانده که چندان هم دور از دسترس نیست 98 امتیازی می‌‌ شود که رکوردی در حد صددرصد پیروزی های یک فصل است با این مقدمه به این سوال پاسخ بدهید. آیا مونیخی ها با این استارت اعجاب انگیز خواهند توانست سه گانه فصل گذشته را تکرار کنند؟ به نظر شما بایرن در این فصل چند جام از جام های موجود را خواهد گرفت؟
آنها که به یک قدمی یک جام رسیده اند، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا را هم در پیش دارند که البته در چمپیوزلیگ فقط رئالی ها حریف آنها هستند. نظرات خود را برای ما کامنت کنید.
     
آی اسپورت
2014-03-16 13:07:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر