فهرست
کلاف سردرگم؛ آل اشپورت رفاقتی به تیم ملی لباس می دهد!
کلاف سردرگم؛ آل اشپورت رفاقتی به تیم ملی لباس می دهد!

کلاف سردرگم؛ آل اشپورت رفاقتی به تیم ملی لباس می دهد!

آی اسپورت - ماجراهای اسپانسر البسه تیم های ملی فوتبال به کلافی سردرگم تبدیل شده است. بعد از رقابت های جام ملت های آسیا و ایرادهایی که به پیراهن های تیم ملی فوتبال ایران گرفته شد، شرکت آل اشپورت خواهان فسخ قرارداد با فدراسیون شد اما مسئولان زیر بار نرفتند. چند ماه بعد با پایان یافتن قرارداد آل اشپورت با فدراسیون، مسئولان فوتبال کشور که به تازگی از بند تحریم ها رها شده بودند، رایزنی هایی را با چند برند معروف آغاز کردند. در نهایت کار به جایی رسید که دو ماه پیش در جلسه ای نمادین، آل اشپورت را دوباره به عنوان اسپانسر البسه برگزید ولی گویا این اتفاق فقط یک نمایش بوده است.
اظهارات نماینده آل اشپورت
وحید جعفری، نماینده آل اشپورت در خاورمیانه در این باره اظهار داشت: «بعد از آن نشست و عکس هایی که گرفته شد، قرار شد که به ما زنگ بزنند و برای تمدید قرارداد زمانی را مشخص کنند اما هنوز کسی با من تماس نگرفته است. نمی دانم داستان چیست اما ما با فدراسیون فوتبال ایران در حال حاضر قراردادی نداریم.» وی در پاسخ به این پرسش که چرا با شرایط کنونی به تیم ملی لباس می دهند، عنوان کرد: «ما به هر حال ایرانی هستیم و برای حفظ منافع ملی تلاش می کنیم. به فدراسیون گفته ایم هر زمان که برند بهتری پیدا کردند، کنار می کشیم ولی تا زمانی که بخواهند حتی موردی و رفاقتی هم شده به تیم های ملی لباس می دهیم. الان هم شرایط اینطور است. ما قراردادی نداریم اما موردی به تیم های ملی برای حضور در تورنمنت ها و مسابقات لباس می دهیم.»
پولش را می گیرند
در عین حال عباس ترابیان، دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون هم  توضیح داد: «حرف هایی که جعفری می زند درست است اما به هر حال آنها نیز پولشان را بازی به بازی دریافت می کنند و مشکلی نیست.» وی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی قرار است این مشکل طولانی مدت حل شود، افزود: «این مساله را در فدراسیون آقای درخشان پیگیری می کند و من زیاد اطلاعی ندارم اما تا جایی که می دانم در حال مذاکره با چند برند هستند تا مساله را به سرانجام برسانند.»
آخر قصه چیست؟
شاید برای تیم ملی فوتبال ایران زیبا نباشد که اینطور با اسپانسر البسه خود قرارداد ببندد. اینکه برای هر بازی فدراسیون به اسپانسر برای دریافت لباس ها رو بیندازد، چندان جالب نیست. خصوصا حالا که هر زمان امکان دارد آل اشپورت به خاطر ماجراهای ایجاد شده بر سر کارلوس کی روش، از ادامه همکاری جا بزند.

منبع: کاپ

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-27 14:10:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر