فهرست
اتفاق خوب برای قرمزها؛ کاپیتان پیدا شد
اتفاق خوب برای قرمزها؛ کاپیتان پیدا شد

اتفاق خوب برای قرمزها؛ کاپیتان پیدا شد

آی اسپورت- نداشتن یک کاپیتان بزرگ و مقتدر، یکی از مشکلات اساسی پرسپولیس در فصل اخیر بوده است. کسی که در عین برخورداری از جذبه و اتوریته لازم برای کاپیتانی، بتواند آرامش خودش را در لحظات مهم بازی هم حفظ کند.
تا پیش از فوت هادی نوروزی، محرومیت‌ها و تعویض‌های گاه و بیگاه او باعث می‌شد بازوبند کاپیتانی میان مهرداد کفشگری، عالیشاه، نورمحمدی و... دست به دست شود که هیچ یک از آنها صاحب وجهه لازم برای رهبری قرمزها نبودند.
بعد از درگذشت تلخ هادی، در اولین بازی بازوبند به بازوی رضا نورمحمدی بسته شد و به نظر می‌رسید او کاپیتان پرسپولیس در هفته‌های آتی باشد. اما نورمحمد در همان اولین بازی و درست در لحظاتی که باید مثل یک بزرگ‌ترِ باتجربه، آرامش خودش را حفظ می‌کرد خودش را تا سطح هم‌کلام شدن با قاسم دهنوی پایین آورد و نشان داد سیستم عصبی‌اش برای لحظات سخت به خوبی آماده نشده است.
اما در دو بازی اخیر، پرسپولیس بالاخره صاحب یک کاپیتانِ موجه و قابل اطمینان شده است. مردی که هم اعتبار لازم را نزد همبازی‌هایش دارد و هم در لحظات سخت بر اعصابش مسلط است و عنان و اختیار از کف نمی‎دهد. محسن بنگر می‌تواند بهترین گزینه برای کاپیتانی پرسپولیس باشد؛ لااقل تا روزی که محمد نوری به تیمش برگردد.

کد: 9411
  ۲  
آی اسپورت
2015-10-27 14:18:12
نظر دهید

۲ نظر
ابراهیم محمدی
سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۲۷
محسن باتعصب بهترین گزینه براکاپیتانی هستش وامیدوارم بادرایت اقای برانکوکاپیتان اول پرسپولیس بشه.به امیدپیروزی تیم محبوبم دربازی روزجمعه
امیر رضا
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۰:۱۲
محسن با تعصبببببببب
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر