فهرست
تراکتور صدرنشین با کلین شیت / شروع امسال مثل پارسال
تراکتور صدرنشین با کلین شیت / شروع امسال مثل پارسال

تراکتور صدرنشین با کلین شیت / شروع امسال مثل پارسال

آی اسپورت -تراکتورسازی تبریز در پایان دور دوم مرحله مقدماتی جام قهرمانان باشگاه‌های آسیا صدرنشین گروه خود است .تراکتورسازی در قطر به مصاف لخویا رفت که تلاش دو تیم پس از 90 دقیقه گلی در برنداشت.

در این بازی هر دو تیم یک بار تیر دروازه یکدیگر را به لرزه درآورده و لخویا یک ضربه پنالتی و تراکتورسازی دو تک به تم با دروازه‌بان تیم میزبان را از دست داد تا در نهایت دو تیم به تساوی بدون گل و تقسیم امتیازات رضایت دهند.از سوی دیگر الاتحاد توانست العین را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد و با 3 امتیاز در رده دوم قرار گرفت. العین هم با همین امتیاز سوم است و لخویا که گفته می شد قوی ترین تیم گروه است با یک امتیاز در جایگاه آخر قرار دارد. تراکتور در این هفته باید به مصاف العین برود .

این تیم بعد از شکست برابر الاتحاد برای برد در زمین خودش به زمین می آید اما تراکتوری ها باید با احتیاط بازی کنند.

تراکتورسازی همانند سال گذشته در دو بازی ابتدایی خود چهار امتیاز کسب کرده ، این تیم  سال گذشته برابر الجزیره امارات به پیروزی دست یافته و برابر الجیش در قطر به تساوی3 بر 3 رضایت دادند.تنها تفاوت در جایگاه تراکتورسازی است که سال گذشته با چهار امتیاز بعد از الشباب عربستان در مکان دوم قرار داشت اما امسال با همین امتیاز صدرنشین است.

این دومین امتیاز خارج از خانه تراکتورسازی در باشگاه‌های آسیاست، تراکتورسازی سال گذشته نیز با یک امتیاز از قطر بازگشته بود.همچنین تراکتوربه همراه الفتح تنها تیم‌هایی هستند که دروازه آنها در این رقابت‌ها هنوز گشوده نشده است.

     
آی اسپورت
2014-03-16 02:12:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر