فهرست
خبر فوری: طاهری در پرسپولیس ماندنی شد
خبر فوری: طاهری در پرسپولیس ماندنی شد

خبر فوری: طاهری در پرسپولیس ماندنی شد

آی اسپورت - بعد از حرف و حدیث‌های فراوان در خصوص ادامه همکاری سرپرست پرسپولیس، علی اکبر طاهری امروز در جلسه‌ای با سجادی حکم ادامه فعالیتش در این تیم را دریافت کرد.

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در بررسی شرایط ادامه همکاری علی اکبر طاهری، رای به ادامه حضور این سرپرست در باشگاه پرسپولیس را صادر کرد و به همین منظور طاهری امروز صبح و از ساعت 8:30 دقیقه در وزارت ورزش و جوانان جلسه ای با نصرالله سجادی، معاون وزارت ورزش و جوانان درباره برنامه‌های خود به گفتگو نشست و در پایان طی حکمی ادامه همکاری‌اش با پرسپولیس به امضا رسید.

این در حالی است که طی روزهای اخیر شایعات زیادی پیرامون تغییر در هیات مدیره پرسپولیس به گوش می رسید و البته سلطانی فر در گفتگوهای خود ضمن تکذیب این مساله با برشمردن توانایی های هیات مدیره و سرپرست این باشگاه اعلام کرده بود تصمیمی برای جابجایی نخواهند داشت. با این حال نامه بازنشستگی علی اکبر طاهری می توانست او را با عنوان مدیر دوشغله از سمت سرپرستی این باشگاه دور کند و او نیاز به تمدید حکم ماموریت خود برای حفظ این سمت داشت. این تصمیم در نهایت با بررسی های صورت گرفته توسط وزیر ورزش و جوانان و با توجه به شرایط مثبت سرخپوشان از نظر نتیجه گیری و بیلان مالی، حکم ادامه همکاری طاهری با این باشگاه صادر شد و طاهری قادر خواهد بود به همکاری خود ادامه دهد.

سید نصرالله سجادی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در پایان این نشست گفته: «انسجام وهماهنگی هیأت مدیره، کادر فنی و بازیکنان دلیل مهم موفقیت تیم پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال بود. تیم با خیال راحت تمرین کرد و مسابقه داد و این حاصل کار تیمی است. آقای طاهری می‌خواهد در تیم بماند و وزیر ورزش و جوانان هم اطمینان داده است که تمام موانع را برای ادامه فعالیت ایشان رفع می کند. خوشبختانه پرسپولیس ترکیب هیأت مدیره خیلی خوبی دارد و با کمک آقای طاهری نتایج خوبی هم گرفته است.»

او با حساس اعلام کردن این مقطع فصل که با نقل و انتقالات و تقویت تیم‌ها همراه است گفت: «نباید در فصل نقل و انتقالات وقفه‌ای در روند حرکت باشگاه پرسپولیس ایجاد شود. ما به عنوان وزارت ورزش و جوانان مصر هستیم آقای طاهری حتما حضور داشته باشد و نظر وزیر ورزش و جوانان نیز حضور پر نشاط و موثر آقای طاهری و اعضای هیأت مدیره برای موفقیت تیم پرسپولیس است.»

علی اکبر طاهری بعد از این جلسه از دقایقی پیش در باشگاه پرسپولیس حضور یافت تا کارهای مربوط به نقل و انتقالات و ... باشگاه را مورد بررسی قرار دهد. هم اکنون از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، جعفر کاشانی و حمیدرضا گرشاسبی در باشگاه حضور دارند.

 

ورزش سه

۲ ۴  
آی اسپورت
2016-12-28 12:17:00
نظر دهید

۴ نظر
سرور لنگ
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۳۸
یحتمل سلطانی فر هم زمانی زیر دست طاهری بوده ( مثل وزیر قبلی )
میلاد
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۴۳
خدا رو شکر دکتر طاهری موندگار شد ایشون بی حاشیه ترین و کار بلد ترین مدیر چند ساله اخیره پرسپولیس هستن
P71
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۴۳
ثبات مدیریت تنها خواسته ی هوادارس
JeFF
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۱۵
درسته روز اول اعتراض كرديم گفتيم اين كيه اوردن ولى خدايش بى حاشيه ترين مديريه كه پرسپوليس تا حالا داشته
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر