فهرست
معجزه در مشهد: پیام بعد از 15 ماه گل زد
معجزه در مشهد: پیام بعد از 15 ماه گل زد

معجزه در مشهد: پیام بعد از 15 ماه گل زد

آی اسپورت- حدود پانصد دقیقه طول کشید تا پیامِ صادقیان به فهرست مردان گلزن لیگِ پانزدهم اضافه شود. او فصل جدید را با کیفیتی در اندازه های فصل ناامیدکننده قبل شروع کرده بود اما رفته رفته شرایط بهتری پیدا کرد و تبدیل به بازیکن ثابت منصوریان در میانه میدان شد. صادقیان اولین بار در هفته چهارم فیکس شد و تا هفته نهم، 4 بازی ثابت دیگر برای نفت انجام داد. پاسِ گل خوب او در نبرد با راه آهن، اولین نشانه های بازگشت اعتماد به نفس به ساق های او بود. ساق هایی که امروز بعد از مدت ها، طعم گلزنی را چشیدند. 

تنها چند دقیقه بعد از گل مساوی مهدی خیری برای پدیده و در شرایطی که به نظر می رسید نفت در آستانه از دست دادن دو امتیاز مهم دیگر باشد، پنالتی حساس صادقیان به تور دروازه روشنگر رسید. پیام از ابتدای بازی در متن بییشتر حملات نفت قرار داشت و ایستگاهی منجر به گل بوحمدان را نیز از مدافعان حریف گرفته بود. او تا قبل از تعویض در دقیقه 81، یکی از بهترین مهره های تیم علیمنصور در مسابقه امروز بود. شاید اگر او زودتر به این فرم می رسید، نفت به سادگی از یک چهارم نهایی آسیا کنار نمی رفت. 
برای به یاد آوردن آخرین گل صادقیان قبل از بازی امروز، باید کتاب های تاریخی را مرور کرد! او آخرین بار در دهمین روز از مرداد ماه سال 93 در بازی هفته اول لیگ دروازه نفت را با لباس پرسپولیس باز کرده بود و حالا یک سال و سه ماه بعد در اولین روزهای آبان، پشت ضربه پنالتی روشنگر را فریب داد و گل پیروزی نفت را به ثمر رساند. در همه ماه های گذشته، به جز خود پیام، همه می دانستند که این بازیکن بااستعداد به جه شرایطی برای بازگشت به روزهای خوب نیاز دارد و حالا به نظر می رسد خود او نیز، متوجه شده باشد که چرا ناگهان درگیر سقوطی باورنکردنی شد. پیام حالا دوباره در لیگ برتر اوج خواهد گرفت. با یادگارهای دورانِ تاریک. با تجربه هایی برای تکرار نشدن. 


کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-10-27 17:53:52
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۵۶
قلیونی مفنگی!!!
امیررضا
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۰:۱۱
این حاشیه باز آدم بشو نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر