فهرست
نوری : دو سال عالی با رویانیان داشتیم
نوری : دو سال عالی با رویانیان داشتیم

نوری : دو سال عالی با رویانیان داشتیم

آی اسپورت - محمد نوری کاپیتان  پرسپولیس در مصاحبه با تسنیم به سوالات آنها پاسخ داده و البته به انتقاد از مدیران پرسپولیس پرداخته است

دوباره مشکلات مالی صدای بازیکنان را درآورده است. در این مورد چه صحبتی داری؟

ما در این مورد بارها صحبت کردیم و حالا باید هیئت مدیره باشگاه تصمیمی بگیرد که به نفع تیم باشد. واقعاً بچه‌ها تحت فشار هستند و این در حالی است در اردوی شمال با نهایت انگیزه تمرین کردند. چشم امید بازیکنان به این است که قبل از عید مشکلات حل شود. البته بازیکنان پرسپولیس آنقدر تعصب دارند که در 3 بازی پایانی با تمام وجود بازی کنند. پرسپولیس دشمن و حاشیه‌ساز زیاد دارد ولی ما تمام توان خود را به کار می‌‌‌گیریم تا قهرمان شویم.

 فکر نمی‌‌کنی وزارت ورزش در این بحران مالی مقصر است؟

من در جایگاهی نیستم که در مورد وزارت ورزش صحبت کنم. اگر متولی پرسپولیس وزارت ورزش است پس باید حمایت کند و اگر اینطور نیست بگذارند باشگاه کارش را انجام دهد.

 زمان رویانیان شرایط بهتر نبود؟

زمان مدیریت او 2 سال عالی داشتیم و این اواخر هم که مشکلاتی به وجود آمد، نهایت تلاش خود را انجام داد. وزارت ورزش باید مشکلات مالی را برطرف کند و اگر هم اینطور نیست باید حق امضا و مسئولیت را به باشگاه پرسپولیس بدهد.

 آیا شایعه اعتصاب دوباره بازیکنان صحت دارد؟

خیر، ما قصد اعتصاب نداریم و این اخبار دروغ است. چشم و امید ما به چند روز پایانی سال است و امیدوارم پرسپولیس را وارد حاشیه نکنند. نمی‌‌دانم چرا بعضی‌ها اخبار کذب منتشر می‌‌‌کنند. به عنوان مثال من از یک هفته قبل با علی دایی هماهنگ کرده بودم که جمعه اردوی پرسپولیس را ترک کنم، چون اعضای خانواده‌ام از مکه می‌‌‌آمدند و باید دنبال یکسری کارها می‌‌‌رفتم. متاسفانه چون اردو را زودتر ترک کردم یک چیزهایی نوشته‌اند که تاسف‌آور است. برای همین می‌‌‌گویم که پرسپولیس دشمن دارد. از حاشیه‌سازان می‌‌‌خواهم دست از سر پرسپولیس بردارند تا این تیم آرامش بگیرد.

 خبر توافق تو با یک تیم قطری صحت دارد؟

من 2، 3 پیشنهاد خوب از چین، تایلند و یکی از ‌های عربی دارم. حتی مدتی پیش نماینده یکی از این تیم‌ها قرار بود به ایران بیاید تا مذاکره کنیم ولی قبول نکردم. به عنوان کاپیتان پرسپولیس دوست دارم جام قهرمانی را بالای سر ببرم و بعد از آن اگر تصمیم به جدایی داشتم آن را عملی کنم. در ضمن من عاشق این تیم هستم و اولویتم پرسپولیس است. من دوست دارم در این تیم بمانم ولی در مجموع باید بگویم که پیشنهادها را در پایان فصل بررسی خواهم کرد.

.

     
آی اسپورت
2014-03-16 13:03:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر