فهرست

کی روش ، قاتل آقای گل !

آی اسپورت -مهاجم گلزن گسترش از ناراحتی اش بابت عدم دعوت به تیم ملی می گوید.

مهرداد بایرامی در گفت‌وگو با فارس ، درخصوص تمرینات تیم فوتبال گسترش‌فولاد تبریز گفت: از دیروز در تبریز تمریناتمان را آغاز کردیم و روزی دو جلسه تمرین می‌کنیم تا برای بازی با ملوان آماده شویم.

وی در مورد تعطیلی طولانی‌مدت لیگ گفت: این تعطیلی قطعا به ضرر ما خواهد بود چراکه ما روند رو به رشدی داشتیم اما برای اینکه از شرایط بازی عقب نمانیم بازی‌های دوستانه خوبی برگزار کردیم و امیدوارم که بتوانیم در سه بازی باقیمانده امتیازات خوبی بگیریم چراکه تیم ما در روند قهرمانی لیگ برتر تاثیرگذار است.

مهاجم تیم فوتبال گسترش‌فولاد افزود: مهدی تارتار به ما گفته که باید فولاد را در تبریز ببریم و از نفت در تهران امتیاز بگیریم چراکه اگر به این تیم‌ها ببازیم برایمان حرف درست می‌کنند و شاید انگ تبانی به ما بزنند.

بایرامی در خصوص عدم دعوتش به تیم‌ملی فوتبال گفت: از زمانی که به اردوی تیم‌ملی دعوت نشدم از نظر روحی‌روانی به هم ریخته بودم اما الان وضعیتم بهتر شده و خودم را آماده می‌کنم تا در سه بازی باقیمانده عملکرد خوبی داشته باشم تا بتوانم نظر کی‌روش را جلب کنم تا بتوانم دوباره به تیم‌ملی دعوت شوم.

وی ادامه داد: البته پاسپورت من را گرفتند اما در لیست نبودیم و شاید بهتر است بگویم که در ابتدا انگیزه من کشته شد اما الان بهتر شدم و می‌خواهم عملکرد خوبی برای تیمم در لیگ برتر داشته باشم.

     
آی اسپورت
2014-03-16 13:12:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر