فهرست
اولیویرا: بروید همان خطیبی را بیاورید!
اولیویرا: بروید همان خطیبی را بیاورید!

اولیویرا: بروید همان خطیبی را بیاورید!

آی‌اسپورت- تونی اولیویرا درمورد تساوی عجیب تیمش مقابل ذوب آهن در کنفرانس خبری بعد از بازی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.تراکتور حرفه ای عمل نکردخیلی غمگین هستم. نهبرای خودم بلکه برای بازیکنانم ناراحت هستم. فکر می کنم در این فصل بهترین بازی خود را انجام دادیم. موقعیت های زیادی و بازی زیبایی انجام دادیم اما 10 دقیقه آخر بازی طوری بازی کردیم که عملا مساوی هم نکردیم بلکه باختیم. مسلم است که ناراحتی ام برای بازیکنانم است. سناریویی که اتفاق افتاده نشان می دهد که تراکتور حرفه ای عمل نکرده.
پاسخ گوی باخت ها خودم هستمهمیشه آن گونه که شما فکر می کنید فوتبال تمام نمی شود. الان 4 ماه از آمدن من گذشته است اما چیزی در باشگاه تغییر نکرده است من هیچ گاه هیچ مربی ای را نمی شناسم که همیشه برنده باشد. هر مربی ممکن است زمانی ببازد و زمانی ببرد. الان مسوولیت تیم با من است و من هم ادامه می دهم. مسوولیت نتایج به گردن من است. این را همیشه گفته ام و باز هم میگویم مربی فقط باید موقع باختجوابگو باشد و من مسوولیت ها را به گردن گرفته ام. من دو بار نایب قهرمان لیگ شده ام و جام حذفی را برده ام.
بختیار و سروش دو ماه پیش هم اینگونه بازی می کردند؟اولیویرا در پاسخ به این سوال که این نتیجه چقدر به نتیجه ای که در فینال لیگ چهاردهم مقابل نفت تهران گرفتند شبیه بود گفت: وقتی انتقادات به جا باشد انتقادات تاثیر دارد. تیم ما دارد خوب می شود. اما سوالی دارم. بازیکنانی مثل بختیار و سروش 2 ماه پیش این گونه بازی می کردند؟ وقتی 4-1 پیش بودیم شما چه آنالیزی از ما داشتید؟ تیم به مرور بهتر می شود و بازی ما با یک ماه قبل تفاوت دارد. بچه ها دارند تلاش خود را انجام می دهند. من از تمام اتفاقاتی که این جا رخ داده گریه نمی کنم.
از حرکات زیبای شاگردانم خوشم امددر رختکن به بازیکنان گفتم تمام مشکلات از من است و هیچ کسی را مقصر ندانستم. رحمانی تمام بازی را دویده بود. خسته شده بود. آمدن بایرامی به زمین هم به همین دلیل بود. وقتی تعویضی می کنم ایده ای دارم. شما همیشه درست می گویید. می دانید چرا؟ چون هرگز مسوولیت به عهده شما نیست و من این مسوولیت را دارم. وقتی 4 بر 1 پیش بودیم آیا فکر می کردید چنین اتفاقی می افتد؟ فوتبال این شرایط را دارد. ورزشی دیوانه است و امروز روزی سخت برای ما بود. خیلی ناراحت هستم. فکرش را نمی کردم که چنین اتفاقی رخ دهد. باید از این به بعد حواسمان جمع باشد. ما موقعیت های خوبی هم داشتیم. نباید تنها به این بازی بچسبیم. تیم من از قبل تا الان خیلی خوب پیش آمده است. حرکات خوبی که انجام شد و این 4 گل به ثمر رسید را ندیدید؟ من خودم خیلی از پاسکاری ها و حرکات زیبای بازیکنانم خوشم آمد.
نتیجه 4-4 برای تراکتوری ها جذابیت نداردبرای کسی که فوتبال را دوست دارد نتیجه مساوی 4 بر 4 خیلی جذابیت دارد. ولی برای تماشاگران تراکتور، بازیکنان و مربیان این تیم چنین بازی از بازی هایی است که نمی توان فراموش کرد. فوتبال بازی است که تیم ها از اشتباهات هم حداکثر استفاده را می کنند. فوتبال همین است. از اشتباهات سوء استفاده می شود و حریف ما نیز در برابر ما از اشتباهات ما استفاده کرد.
ذوب آهن از بهترین تیم های ایران استذوب آهن یکی از بهترین تیم های لیگ ایران است که چهار برد خارج از خانه داشته است. تمام بردهای این تیم خارج از خانه بوده است و ذوب آهن عادت دارد از عقب تیم خود را ببندد و از ضد حمله بهره ببرد. ما متاسفانه طور دیگری گل خوردیم نه از روش هایی که روی آن کار کرده بودیم.
از فصل گذشته فقط بایرامی و ایران پورسان را داریمذوب آهن تقریبا همان تیم فصل گذشته است ولی از تیم فصل گذشته ما فقط ایرانپوریان و بایرامی هستند. تاحالا 104 تمرین کرده ایم اما نفرات تیم من با هم نیامده اند. ساختن یک تیم زمان می برد. امروز دارم می بینم که بختیار و عشوری مثل گذشته دارند می درخشند. در اول فصل طبیعی بود که نتوانند کاری کنند چون بازی نکرده بودند. فکر می کردم امروز یک قدم جلو برویم اما متاسفانه یک قدم عقب رفتیم. تیم ما نشان داد که می توانیم یک بازی خوب کنیم. البته دو هفته دیگر لیگ تعطیل خواهد شد. شما چنین لیگی تا به حال دیده بودید؟ البته برای همه این تعطیلات است. هرچند نمی توان منکر شد که این ها به تیم ضربه می زند.تونی در پایان در واکنش به یکی از خبرنگاران که اسم خطیبی را آورد گفت: بروید همان رسول خطیبی را بیاورید!


کدخبر: 9407
  ۴  
آی اسپورت
2015-10-27 19:59:30
نظر دهید
۴ نظر
-
سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۲۷
مردک مثله اینکه دیگه زیاد به روت خندیدیم .. اسمه رسولو میاری دهنتو اب بکش
اقای راننده کامیون
سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۳۰
یارو لیاقته نگه داشتنه چهار تا گلو در عرضه ده دقیقه نداره اومده میخواد رسولو خراب کنه معلومه که میاریم امثاله او بودن که الان تراکتوری وجود داره مربیانی مثله تو اومدن خوردن و بردن و رفتن پس راجع به رسول درست صحبت کن
-
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۰۰:۰۹
اسمه رسولو به دهنت نیار مردک
بهرام
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۰:۲۰
کاملا مشخصه که کسایی که کامنت گذاشتن طرفدار تراختور نیستن. هر آدم عاقلی میتونه پیشزفت این تیم رو ببینه. دیروز پاسکاری هایی انجام شد که تو لیگ ایران امکانش نیست. تراختور تازه خودشو پیدا کرده و مطمئن باشید قهرمانیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر