فهرست
مربی استقلال خوزستان: ویسی و خرافات؟
مربی استقلال خوزستان: ویسی و خرافات؟

مربی استقلال خوزستان: ویسی و خرافات؟

آی اسپورت- در اواخر نیمه اول بازی یکی از بازیکنان ذخیره استقلال اهواز تکه کاغذی را از درون دروازه خسوس دروازه بان استقلال خوزستان به کنار زمین آورد و آن را باز کرد. روی این کاغذ به زبانی خاص وردی نوشته شده بود. خسوس که دیروز یک بار دیگر کلین شیت کرد ، در پایان بازی به گزارشگر برنامه 90 گفت که این نامه دعایی برای محافظت بوده است و ربطی به جادو ندارد. این دروازه بان گفت مربی به آنها گفته برای محافظت همه یک دعای مذهبی را به همراه داشته باشند.
مربی دروازه‌بانان استقلال خوزستان در مورد این کاغذ می‌گوید:« واقعا جای تاسف دارد که در شهری مثل اهواز و پیش از یک دربی بین دو تیم همشهری شایعاتی به راه بیفتد که شاگردان عبدالله ویسی با دعانویسی در لیگ نتیجه می گیرند. وقتی ما از این موضوع مطلع شدیم در یک اقدام هماهنگ برای اینکه به تیم حریف رکب بزنیم از رافائل بدنساز برزیلی مان خواستیم تا یک تکه کاغذ خط خطی شده را به خسوس بدهد و او به نحوی که بازیکنان حریف متوجه شوند آن را درون دروازه بیندازد.
شکر خدا به هدف مان هم رسیدیم و تیم حریف برداشت غلطی که از تیم مان داشت را به چشم دید و در ادامه توانستیم با زدن 4 گل استقلال اهواز را شکست دهیم.عبدالله ویسی به شدت با این خرافات مخالف است. او هر روز در سایت اختصاصی یورگن کلوپ سرمربی لیورپول به دنبال به روز کردن اطلاعات فوتبالی اش است. تنها نقطه اتصال ما با خداوند نماز خواندن است که فریضه دینی مان محسوب می شود. قبل از ورود به زمین مسابقه هم همه با هم در رختکن آیه الکرسی می خوانیم. همین و بس. اعتقادمان به خداست نه به دعانویسی و این مسائل.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-10-27 20:47:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر