فهرست
آخرین صحبت‌ها پروین پیش از دربی: شاهد یک بازی جذاب هستیم
آخرین صحبت‌ها پروین پیش از دربی: شاهد یک بازی جذاب هستیم

آخرین صحبت‌ها پروین پیش از دربی: شاهد یک بازی جذاب هستیم

آی اسپورت- علی پروین که پیش از این گفته بود احتمال می‌دهد شهراورد هشتاد و یکم مساوی می‌شود حالامی‌گوید این بازی یک دیدار پرگل از آب در‌می‌آید. آخرین صحبت‌های پروین در این باره را در گفت‌و‌گو با فارس می‌خوانید:

*به نظرم دربی جذابی را شاهد خواهیم بود چرا که هر دو تیم شرایط خوبی دارند و از بازیکنان جوان و جنگنده‌ای هم استفاده می‌کنند و به همین دلیل فکر می‌کنم که روز جمعه شاهد برگزاری یک دربی جذاب باشیم.*خدا را شاهد می‌گیرم که تاکنون در مورد نتیجه‌ی بازی سفارشی نشده‌است. اگر چنین حرفی بوده چرا تا به حال یک سند یا مدرکی و یا حتی یک شاهد در این باره پیدا نشده که بخواهد این مسئله را تأیید کند؟ چنین چیزی وجود ندارد اگر هم دربی‌ مساوی می‌شد تنها به دلیل استرس بازی و ترس بازیکنان از باخت بود و این طور نبود که به خاطر توصیه کسی این بازی مساوی شود البته این بازی مثل سایر بازی‌هاست و فقط سه امتیاز دارد اما موضوعی که مهم است این است که پرسپولیس و استقلال از تیم‌های پرطرفدار کشورمان هستند و به همین دلیل نتیجه این بازی برای همه مهم است.*البته باید نکته‌ای را بگویم و آن اینکه وقتی استقبال کم تماشاگران را در بازی پرسپولیس و ملوان دیدم واقعاً غصه‌ام گرفت. امیدوارم هواداران دو تیم برای بازی دربی به استادیوم بیایند و مردم باز هم با استادیوم‌ها آشتی کنند به طوری که در بازی‌های پرسپولیس صاحب حداقل 20، 30 هزار تماشاگر در استادیوم باشیم.*هم برانکو و هم مظلومی تجربه دربی را دارند و با وضعیت این بازی ناآشنا نیستند. برانکو که یک برد خوب در دربی به دست آورده و مظلومی هم سالها دربی را در لباس مربی‌گری و بازیکنی انجام داده است. به نظر من هر دو مربی با اهداف تاکتیکی به زمین می‌آید و می‌توانیم یک بازی جذاب و پر گل را از هر دو تیم ببینیم. هر چند که اگر دربی پر گل هم نشود باز هم شاهد یک بازی جذاب خواهیم بود.*به نظر من داور بازی انتخاب شده اما فعلاً نام او اعلام نشده است از طرف دیگر ما داوران خوبی داریم که می‌توانند این بازی را قضاوت کنند. داوران می‌توانند همانطور که مربیان در کلاس‌های مختلف شرکت می‌کنند آموزش‌های روز داوری را ببیند و دیگر مثل گذشته نیست که برای حضور در کلاس هفت‌خوان رستم را پشت‌سر بگذارند.الان با دیدن فیلم هم می‌توان دانسته‌های داوری را به روز کرد.
*امیدوارم بازی دربی جمعه یک بازی تماشاگرپسند باشد تا هواداران هم یک بازی زیبا ببینند. به نظر من این بازی جذاب و دیدنی خواهد شد و امیدوارم که هر تیمی که لیاقت دارد برنده این بازی باشد.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-10-27 22:44:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر