فهرست
شفیلدونزدی ۳ – آرسنال ۰؛ تحقیر آرسنال در جام اتحادیه
شفیلدونزدی ۳ – آرسنال ۰؛ تحقیر آرسنال در جام اتحادیه

شفیلدونزدی ۳ – آرسنال ۰؛ تحقیر آرسنال در جام اتحادیه

آی اسپورت – آرسنال در جام اتحادیه انگلیس به معنای واقعی کلمه تحقیر شد و مقابل تیم شفیلد ونزدی در ورزشگاه هیلزبورو شکست عجیب ۳-۰ را متحمل شد.
آرسن ونگر و تیمش در این بازی با اتفاقات عجیبی هم مواجه شدند. دقیقه پنجم بازی بود که اوکسلید چمبرلین هافبک آرسنال آسیب دید و جای او را تئو ولکات گرفت اما هنوز بازی به دقیقه ۲۰ نرسیده بود که ولکات هم مصدوم شد و ونگر به این ترتیب دو بازیکن مهم و البته دو تعویض خود را از دست داد.
از این لحظه به بعد ونزدی بر بازی مسلط شد و با گل روس والاس مزد برتری خود را گرفت. سپس نوبت لوکاس ژوائو بود که با یک ضربه سر زیبا و عالی گل دوم تیمش را به ثمر برساند.
در نیمه دوم تیم میزبان برای رسیدن به گل سوم خود٬ کمتر از ۱۰ دقیقه زمان لازم داشت و این بار توسط سم هاچینسان به گل رسید. ژوائو می توانست گل چهارم تیمش را هم به ثمر برساند اما ضربه سر او این بار از کنار دروازه به بیرون رفت.
آرسنال در ریتم دادن به بازی خود به مشکل جدی خورده بود و حتی نتوانست یک حمله جدی روی دروازه حریف خود داشته باشد در حالی که ونزدی از لحظه ای که گل دوم خود را زد بازی را به طور کامل در دست گرفت. ونگر بیش از آنکه از باخت تیمش ناراحت باشد نگران مصدومیت ولکات و چمبرلین است که ممکن است به روند خوب توپچی ها در لیگ برتر هم ضربه بزند.
     
آی اسپورت
2015-10-28 02:44:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر