فهرست
جهانبخش: منچستر و نایمخن از هم بازیکن می خرند/ رسیدن به منچستر دست یافتنی است
جهانبخش: منچستر و نایمخن از هم بازیکن می خرند/ رسیدن به منچستر دست یافتنی است

جهانبخش: منچستر و نایمخن از هم بازیکن می خرند/ رسیدن به منچستر دست یافتنی است

آی اسپورت- علیرضا جهانبخش پدیده ی سال گذشته ی فوتبال کشورمان امسال به تیم نایمخن پیوست و خیلی زود توانست خودش را در ترکیب ثابت این تیم جا بیندازد و البته به یکی از ستاره های این تیم تبدیل شود. تا جایی که برخی رسانه ها خبر دادند که استعداد یاب های تیم منچستر یونایتد این بازیکن را زیر نظر دارند. در همین رابطه ایران ورزشی مصاحبه ای را با این بازیکن خوش استیل کشورمان ترتیب داده که در زیر می توانید آن را بخوانید:


از وقتی که از ایران خارج شدی هر روز خبر جدید و البته خوشحال کننده‌ای از تو داشتیم، این‌بار هم یک خبر خوب دیگر.


 خدا را شکر، تلاش من هم در این مدت این بوده که نماینده خوبی برای فوتبال کشورم باشم. حالا خبر جدید چیست؟


یکی از رسانه‌های خارجی نوشته بود مسوولان منچستریونایتد تو را زیر نظر دارند. دراین باره صحبت جدی با خودت، باشگاه نایمخن یا مدیربرنامه‌هایت شده است؟


 من هم فقط این موضوع را در رسانه‌ها دیدم و آن را از مدیربرنامه‌هایم جویا شدم که با او هم صحبتی نشده و باشگاه هم چیزی به من نگفته است. بالاخره شرایط خاصی است و اولین سال حضورم در نایمخن را سپری می‌کنم. قرارداد 3 ساله با این باشگاه دارم و به همین دلیل هنوز از جدا شدن و پیوستن به تیم جدیدی صحبت نکرده‌ام.


اما خبر منچستر جدی در رسانه‌ها مطرح شده بود؟


 بله، در این باره باید بگویم برای خودم هم خیلی جالب بود که در سایت‌ها دیدم و دوستانم با من در این باره صحبت کردند. چنین صحبت‌هایی خیلی خوب است و به من انرژی می دهد اما خودم این موضوع و صحبت حضورم در منچستریونایتد را جدی نگرفتم. البته این نکته جالب را هم بگویم که منچستر و نایمخن با هم در ارتباطند.همین نیم فصل بود که نایمخن یک بازیکن از منچستر جذب کرد. این نشان می دهد که انتشار این خبر می تواند درست باشد.


دلیل خاصی داشت که مساله به این مهمی را جدی نگرفتی؟


 ما جام جهانی را در پیش داریم و این مسابقات بسیار مهم‌تر است که بعد از آن و با توجه به عملکردم می‌تواند هر شرایطی به وجود بیاید. من معتقدم انسان باید مرحله به مرحله پیش برود و گام‌هایش را کوتاه و آهسته بردارد تا اینکه بخواهد یک دفعه 10 پله را طی کند و زود هم متوقف شود.


وقتی چنین صحبتی درباره بازیکنی شود و پیشنهادی از منچستریونایتد داشته باشد، بسیار هیجان انگیز است. پیش آمدن چنین موضوعی به انگیزه‌هایت هم اضافه می‌کند؟


 مطمئناً انگیزه خیلی خوبی است حتی اگر در حد صحبت کردن باشد. برای خودم خیلی خوب است اما از سوی دیگر کارم را سخت‌تر می‌کند تا کیفیتم را بالاتر ببرم و تلاشم را بیشتر کنم. مطمئن باشید همیشه تلاشم را می‌کنم که به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنم.


خودت چه تصمیمی داری، آیا می‌خواهی به لیگ انگلیس بروی یا لیگ‌های دیگر را دوست داری؟

 این موضوعی است که تا به حال به آن فکر نکرده‌ام.


خودت آرزو داری که به این اهداف بزرگ دست پیدا کنی؟


 آرزو دو شرط دارد. یکی آرزو می‌کند و هیچ تلاشی برای رسیدن به آرزویش نمی‌کند و خواسته‌ای هم ندارد اما برخی آرزو دارند و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند. رسیدن به تیم‌های بزرگ دنیا آرزوی دست نیافتنی نیست و من آنها را دست یافتنی می‌بینم. اگر کسی چیزی را بخواهد و برای آن تلاش کند، مطمئنا می‌تواند آن را به دست بیاورد.


چه اهدافی از تلاش زیاد در تیم باشگاهی‌ات داری؟


 من هم تلاش می‌کنم به موفقیت‌های بزرگ برسم که این هم برای خودم خوب است و هم باید تلاش کنم نماینده شایسته‌ای از ایران باشم. این مساله مهم‌تر است چون در شرایطی که ما به جام جهانی رفتیم این موضوع می‌تواند شانس بازیکنان کشورمان را هم افزایش دهد و به همین دلیل سعی می‌کنم نماینده خوبی از ایران باشم. رسیدن به منچستریونایتد را دست یافتنی می‌بینم.

     
آی اسپورت
2014-03-16 13:58:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر