فهرست
ونگر: می‌توانیم برای قهرمانی بجنگیم
ونگر: می‌توانیم برای قهرمانی بجنگیم

ونگر: می‌توانیم برای قهرمانی بجنگیم

آی اسپورت- ونگر هنوز به صورت رسمی اعلام نکرده که در پایان فصل قراردادی جدید با آرسنال خواهد بست یا خیر ولی به احتمال فراوان وی در استادیوم امارات خواهد ماند.

این سرمربی فرانسوی معتقد است که اگر احساس کند تیمش نمی‌تواند افتخارآفرینی کند، از مسند کار کنار خواهد رفت.

وی گفت: " من انرژِی و شور و شوق لازم را دارم. حرف من را باور کنید. می‌خواهم خوب کار کنم.

دلیلم برای ماندن این نیست که مدت طولانی در این تیم بوده ‌ام بلکه خودم را مسئول انتظارات هواداران و مردم از باشگاه می‌دانم."

سرمربی آرسنال افزود: "مردم از ما می‌خواهند که قهرمان لیگ برتر شویم، مردم از ما می‌خواهند که جام های متعدد ببریم و این کاریست که می‌خواهم انجام دهم.

زمانی سرمربی گری این تیم را قبول کردم که شانس کمی برای قهرمانی داشت ولی حالا فکر می‌کنم که شرایط خوبی داریم و با خرید بازیکنان بزرگ می‌توانیم به جنگیدن ادامه دهیم.

هر اتفاقی که این فصل بیفتد، آرسنال جامی ببرد یا خیر، ادامه ی حضور ونگر بر نیمکت آرسنال قطعی خواهد بود.

با این حال ونگر معتقد است که پس از انتقال به استادیوم جدید، وضعیت مالی باشگاه خوب نبوده و نتوانسته بازیکنان بزرگ را جذب کند.

وی گفت: "اطمینان دارم که اگر یک روز، به دوران سال اولم در این تیم نگاهی بیندازم، به خودم افتخار خواهم کرد.دوره ی دوم بسیار سخت بوده است. بدون اینکه جامی ببریم. به همین دلیل باید تلاش و انگیزه مان از روز اولی که به اینجا آمدم، بیشتر باشد.

تغییراتی انجام دادم زیرا می‌دانستم باید با تیمهایی بجنگیم که هر فصل 150 میلیون پوند خرج کی‌کنند و بودجه ی ما 30 میلیون پوند بود و مردم از ما انتظار داشتند که حریفان متمول خود را شکست دهیم.

اگر به شما بگویند که یک مسابقه ی دو با اوسین بولت بدهید، به سرعت خواهید فهمید که کار سختی پیش رو دارید.

فکر می‌کنم که می‌توانیم به دستاوردهایی که اینجا داشتیم افتخار کنیم."

ونگر از شوق و هیجان بسیار زیادش برای بازی 1000 ام اش در آرسنال که مقابل ژوزه مورینیو یی است که وی را یک "بازنده ی همیشگی" خواند صحبت کرد.

وی گفت: "حقیقتا از این که در این باشگاه بودم خوشحالم.بازی برای اینکه بازی 1000 ام من است مهم نخواهد بود بلکه، نتیجه ی آن برای این فصل و باشگاه بسیار اهمیت خواهد داشت."

     
آی اسپورت
2014-03-16 14:01:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر