فهرست
استوک ۱ (۵) – چلسی ۱‌(۴)؛ یک ناکامی دیگر برای مورینیو
استوک ۱ (۵) – چلسی ۱‌(۴)؛ یک ناکامی دیگر برای مورینیو

استوک ۱ (۵) – چلسی ۱‌(۴)؛ یک ناکامی دیگر برای مورینیو

آی اسپورت – کابوس مورینیو و چلسی در این فصل ادامه پیدا کرد و این تیم در جام اتحادیه نیز شکستی دیگر را تجربه کرد و از این جام حذف شد. ادن آزار٬ فوق ستاره فصل گذشته چلسی که در این فصل به یک بازیکن بسیار ضعیف تبیدل شده پنالتی تیمش را در ضربات پنالتی از دست داد تا چلسی با نتیجه ۵-۴ در ضرباته پنالتی به استوک سیتی ببازد.
استوک در این بازی در دقیقه ۵۲ با ضربه دیدنی والترز به گل برتری رسید و ژوزه مورینیو و تیمش را برای هشتمین شکست فصل آماده کرد اما لویک رمی مهاجم فرانسوی چلسی در دقیقه ۹۰ نتیجه را به تساوی کشاند تا مدافع عنوان قهرمانی فصل گذشته لیگ برتر انگلیس به برد در این دیدار امیدوار شود.
اوضاع وقتی برای چلسی بهتر شد که فیل باردزلی مدافع استوک نیز به دلیل دریافت کارت زرد دوم در وقتهای تلف شده اخراج شد تا استوک سیتی ۱۰ نفره وقتهای اضافه بازی را شروع کند. اما مورینیو و تیمش نتوانستند از برتری عددی خود در ۳۰ دقیقه وفت اضافه استفده کنند تا بازی با همان تساوی ۱-۱ به پایان برسد و کار به ضربات پنالتی کشیده شود.
در ضربات پنالتی بازیکنان استوک کار خود را بدون نقص انجام دادند و هر ۵ پنالتی شان را تبدیل به گل کردند اما ضربه پنالتی پنجم چلسی که توسط ادن آزار زده شد را جک باتلند دروازه بان استوک مهار کرد تا مورینیو هشتمین باخت خود در این فصل را هم تجربه کند و با عصبانیت به داخل  تونل ورزشگاه برود.
     
آی اسپورت
2015-10-28 03:16:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر