فهرست

رونی: سوارز جنگنده و با انگیزه است

آی اسپورت- وین رونی مهاجم منچستریونایتد معتقد است که او کاری به جز تعریف و تمجید از سوارز نمی‌تواند انجام دهد و همچنین اگر لیورپول قهرمان جزیره شود، تیمش به آنها احترام خواهد گذاشت.

مهاجم اروگوئه ای فصل فوق العاده ای را با 24 گل زده و 10 پاس گل در 23 بازی پشت سر گذاشته و در 6 بازی اول فصل به دلیل گاز گرفتن ایوانوویچ محروم از حضور بود.

رونی معتقد است که گذشته ی سوارز- که شمال اتهام توهین نژادپرستانه به پاتریس اورا، مدافع منچستر است- گاهی برایش مشکل ساز شده ولی تمرکز و ثبات سوارز را فوق العاده می‌داند.

وی در مصاحبه با Daily Mirror گفت: "مردم می‌گویند که سوارز مانند من یک فوتبالیست خیابانی است ، ولی شرط می‌بندم جایی که او در اروگوئه بزرگ شده، بسیار سخت‌تر و خشن‌تر از دوران بزرگ شدن من در لیورپول بوده است.

هر کس که فوتبال می‌فهمد، متوجه تلاش و انگیزه ی او می‌شود.او برای موفقیت هرکاری انجام می‌دهد.

گاهی اشتباهاتی مرتکب شده ولی به عنوان فوتبالیست، او را ستایش می‌کنم.

لیورپول 11 امتیاز بیشتر از یونایتد دارد و در کورس قهرمانی حاضر است در حالی که شانس حضور تیم مویس در 4 رده ی ابتدایی، بسیار ضعیف است.

رونی در اینباره گفت: "اگر لیورپول لیورپول قهرمان لیگ برتر شود، بدون شک آنها به عنوان بهترین تیم کشور شناخته خواهند شد.هیچکس در یونایتد از این اتفاق خوشحال نخواهد شد ولی ما همچنان به دستاورد آنها احترام خواهیم گذاشت.

می‌خواهیم پیروز باشیم زیرا برای ما بسیار مهم خواهد بود.دوره ی سختی است. لیورپول و سپس چهارشنبه المپیاکوس و هفته ی بعد منچستر سیتی.

این بازی‌ها می‌تواند دوران درخشش فصل ما باشد. ما هنوز رده ی چهارم را از دست نداده‌ایم و فکر می‌کنم مقابل المپیاکوس شانس خوبی داریم.

اگر پیروز شویم، اطمینان خاطر خوبی به ما می‌دهد که ما زنده هستیم.رقاب بزرگی خواهد بود ولی از زمانی که به منچستر آمده‌ام در رقابت های بزرگ خوب ظاهر شدیم.

رفتن سر الکس فرگوسن، پایان یک دوره بود ولی پایان منچستر نبود.فصل نا‌امید کننده ای پشت سر گذاشته ایم ولی هرکسی فکر ‌می‌کند که این پایان منچستر است، در اشتباه بزرگی به سر می‌برد."

     
آی اسپورت
2014-03-16 14:17:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر