فهرست

دلیل تساوی تراکتور مقابل ذوب آهن: تعویض اشتباه تونی

آی اسپورت - تونی اولیویرا مربی تراکتورسازی یک بار دیگر مسابقه ای را که جلو بود را از دست داد. بار قبل بهای از دست دادن بازی ، قهرمانی لیگ ، پیش چشمان ده ها هزار هوادار بود اما این بار در یک ورزشگاه خالی بود که بازی با 3 گل اختلاف را وا داد تا بغض کند و چشمانش را روی هم بگذارد و حسرت بخورد. خودش هم شوکه مانده بود که چطور مقهور شده است؟
علیرضا امامی فر کارشناس برنامه شب های فوتبالی این اتفاق را خیلی کوتاه و ساده تحلیل کرد. اشتباهات فردی یا کم کاری و هیچ کدام از این ها دلیل ناکامی نبود. او به نکته ظریفی اشاره کرد و گفت:«بیایید تعویض های کلیدی تونی را در این دو بازی بررسی کنیم. در بازی با نفت ، ادینیو را در دقایق پایانی بیرون کشید و آن اتفاق برایش افتاد. این بار هم در این بازی ، او تا پیش افتاد ، بار دیگر رهبر تیمش را بیرون آورد. این بار بختیار رحمانی تعویض شد و تراکتور در نبود او خوابید و افت کرد. »
منبع: خبرآنلاین
کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-28 11:01:49
نظر دهید
۱ نظر
یوسف
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۵۴
لطفا سری به سایت رسمی باشگاه بزنید! جدول لیگ واقعا جالبه! واسه یه تیم هفت تا بازی زدن واسه یه تیم هشت تا سپاهان هم صدرنشینه! http://www.tractor-club.com/fixtures/table/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84-%D9%84%DB%8C%DA%AF
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر