فهرست
روایت عابدینی از مذاکره با فرهاد مجیدی برای پرسپولیس
روایت عابدینی از مذاکره با فرهاد مجیدی برای پرسپولیس

روایت عابدینی از مذاکره با فرهاد مجیدی برای پرسپولیس

آی اسپورت - در مورد  علاقه فرهاد مجیدی به حضور در پرسپولیس آنقدر روایتهای متفاوتی وجود دارد که آدم نمی داند کدام یکی از آنها را باور کند. حالا و در آستانه دربی، امیر عابدینی مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس در گفتگویی که در سایت جام نیوز منتشر شده، داستان این موضوع را به طور کامل توضیح داده است.
عابدینی گفته:  دفترم در آن زمان خیابان سهروردی بود. دقیقا پشت مسجد حجت‌ابن‌الحسن. در همان دفتر به مجیدی گفتم خانواده‌ات استقلالی هستند یا پرسپولیسی و او تلویحا گفت که خانواده‌اش استقلالی هستند، جز برادرش فرزاد که پرسپولیسی است. حتی نوع ادبیات و نحوه صحبت آن روز فرهاد مجیدی دقیقا خاطرم هست. به او یک چک 40 میلیونی دادیم. او هنگام خروج از دفتر پرسید چه زمانی این چک پرداخت می‌شود؟ تا این را گفت چک را از او گرفتم و پاره کردم. به او هم گفتم برو استقلال! تو را نمی‌خواهیم. چون بازیکنان ما چنین خصوصیاتی نداشتند. حمید استیلی یک سال برای پرسپولیس بازی کرد ولی یک ریال هم دریافتی نداشت و من از موضوع هیچ خبری نداشتم. واقعیت این است که به من برخورد. او گفت من که حرف خاصی نزدم ولی به او گفتم روحیه من و تو به هم نمی‌خورد. من روحیه خشنی دارم. بهتر است بروی و در استقلال بازی کنی.

کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2015-10-28 11:38:32
نظر دهید
۲ نظر
-
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۴۱
روحیه خشنی دارم تو من نمیخوری
امید بابایی
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۰۳:۴۹
عابدینی کلا حرف مفت زیاد یزنه. دروغ که کنتور نداره. فلن که همه میشناسنش حتی خود لنگیا که مدیرعاملش نمیکنن. با اون قیافه کریحش دروغگو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر