فهرست
نکته مبهم در پرونده کی روش، آل اشپورت و کمیته اخلاق
نکته مبهم در پرونده کی روش، آل اشپورت و کمیته اخلاق

نکته مبهم در پرونده کی روش، آل اشپورت و کمیته اخلاق

آی اسپورت - حسین آبانگاه دبیر سابق کمیته اخلاق، طبق ادعایی که در برنامه ۹۰ داشت، خیلی ها را برای پرونده های مختلف دعوت کردند؛ از جمله پرونده کی روش و آل اشپورت. او گفت مدیر آل اشپورت را آوردند و حرف هایش را شنیدند. گفت هر که در این پرونده بوده، توضیحاتی داده اما دقیقا کسی که باید از او سوال شود، اصلا به کمیته اخلاق نرفته است؛ کارلوس کی روش. وقتی مربی پرتغالی نقش اصلی پرونده است، چطور او برای ادای توضیحات به کمیته اخلاق نرفته است؟ همین کمیته برای رای دادن درباره پرونده مهرداد خانبان آنالیزور کی روش، او را دعوت کرد و توضیحاتش را شنید. آنها حتی ماکار آقاجانیان را هم دعوت کردند و او رفت و توضیحاتش را داد ولی در این بین فقط کی روش دعوت نشده است.
چطور همه درباره این پرونده حرف زده اند، الا کارلوس؟ این دقیقا با ادعای مسئولان سابق کمیته اخلاق در تناقض است. سوال مهمی که پیش می آید این است؛ چرا وقتی کی روش به کمیته اخلاق نرفته و هنوز توضیح نداده، به عنوان مقصر شناخته شده است؟ جالب اینجاست که مسئولان سابق کمیته اخلاق می گویند اصلا به کی روش تهمتی نزده اند در حالی که ادعای «باجگیری» توسط کارلوس از آل اشپورت دقیقا توسط همین مسئولان مطرح شد. این یعنی آنها به این نتیجه رسیده بودند که کی روش باجیگیری کرده است. در واقع رای پرونده در حالی صادر شده که کی روش اصلا توضیحی نداده و اصلا در جریان رسیدگی به پرونده نبوده است. 

منبع: خبر آنلاین

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-28 12:26:17
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۲۱
قشنگ معلومه آبانگاه از ال اسپورت زیر میزی گرفته و چون چیزی از کیروش پیدا نکردند این مسئله اسپانسرینگ که یکی از ساده ترین اصول فوتبال هستش را کردن پیراهن عثمان. این آقایون چون منفور هستند و محبوبیت و مقبولیت ندارند با محبوبیت سایرین مخصوصا از نوع خارجیش مشکل دارند. شما هم که عمرا جرات انتشار این پیام داشته باشید یا حق ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر