فهرست
ستون طنزیم: دلیل خشم کی‌روش
ستون طنزیم: دلیل خشم کی‌روش

ستون طنزیم: دلیل خشم کی‌روش

هومن جعفری/ایران ورزشی تولد دسته بیل! آی اسپورت - به سلامتی و مبارکی و میمنتی و شادی و سرور تولد دسته بیل، دومین بچه گرت بیل را به عموم رئالی‌ها تبریک گفته، آرزو می‌کنیم به زودی ته بیل بچه سوم آقا و خانم بیل هم متولد شود که جمع بیل‌ها جمع شود! نتیجه اخلاقی: پیشنهاد می‌کنیم اگر بچه چهارمی هم بود اسمش را بگذارند بیل آخری! البته به خودشان مربوط است ولی گفتیم شاید اسم کم بیاورند!
پیام رمزدار شایعه شده استاد که در مدت غیبت کبری نتوانست تیم را به هم بریزد حالا می‌خواهد در مدت حضور صغری مربی را برکنار نموده و خودش بنشیند جای سرمربی! وقتی از دقیقه سی تماشاگر بلند می‌شود اسم استاد را صدا می‌کند آدم باید یک مقدار به شک هم بیفتد دیگر! نتیجه اخلاقی: داداش! زوده برات! خراب میشی ها! نکن!
ما سه‌تا آقا شایعه شده شما قرار است جای برانکو را بگیرید؟ - من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عمرنننننننننننننننننننننننننننننننن؟ یعنی از این قضیه خبر ندارید؟ - نه و با اینکه می‌دانم مدیران پرسپولیس هم می‌دانند که تنها من هستم که می‌توانم بیایم در این تیم و یک کاری بکنم کارستان اما نمی‌آیم. ببینید الان کارلوس به من نیاز دارد. دیشب داشت در بغلم گریه می‌کرد و می‌گفت: دیگه دوسم نداری بی وفا؟ من بروم کارلوس دو دقیقه هم در تیم ملی دوام نمی‌آورد. این وظیفه ملی میهنی من و کارلوس است که تیم را ببریم جام جهانی دم مردم‌شان گرم شود. برانکو هم از این قضیه اظهار بی‌اطلاعی می‌کرد! - ببینید ایشان هم حق دارد نگران باشد که اسم من برای جایگزینی ایشان مطرح شود اما از همین جا اعلام می‌کنم بری جون! داداش! می‌تونم بیام جات ولی نمیام که حالشو ببری! من و برانکو وظیفه سنگینی در قبال باشگاه داریم و نمی‌شود این وظیفه را انجام ندهیم. الان گیج شدیم. یعنی می‌آیید؟ - نخیر! الان وظیفه ملی میهنی من به وظیفه تعصبی باشگاهی من می‌چربد. یک مقدار دیگر هم به وظیفه ملی میهنی خودم عمل می‌کنم تا ببینیم بعدش چی می‌شود! مسوولان باشگاه هم وقتی ازشان در مورد این جابه جایی پرسیدیم یک ربع داشتند می‌خندیدند! - ببینید بحث خنده و شادی نیست. بحث این است که احتمالا دوستان فکر می‌کنند به من پیشنهاد بدهند من نمی‌آیم. البته نمی‌آیم اما شما هم یک تلاشی انجام بدهید. ضرر ندارد که. جدا الان در تیم ملی چه‌کار می‌کنید؟ - تلاش می‌کنم. می‌دانید؟ خیلی مهم است. کارلوس خودش به من گفته تو را فقط آورده‌ام برای تلاش کردن. یک گوشه بنشین و فقط تلاش کن و نگذار کسی روی تلاش تو سرپوش بگذارد. تمرکز کن. الان در مرحله تمرکزم! نتیجه اخلاقی: من و کارلوس و برانکو ما سه تا ستاره تابناک آسیا را کجا می‌برید آخر؟
دلیل خشم کارلوس مارکار آقاجانیان فاش کرده که به دلیل گفتن جمله زمین تمرین تیم ملی بد است، به کمیته اخلاق احضار شده! ظاهرا کارلوس بیراه هم نمی‌گفت که دارند یاران او را یک به یک به کمیته اخلاق احضار می‌کنند در حالی که جرمشان دوستی با اوست! در همین رابطه شنیده شده که صاحبخانه کارلوس را هم به جرم چکه کردن یکی از شیرهای دستشویی و اسراف آب به کمیته اخلاق دعوت کرده‌اند. همچنین یکی از سوپرمارکتی‌های محل زندگی کی‌روش هم که به کارلوس با او حساب دفتری دارد را نیز به جرم فروش بدون فاکتور جنس به یک خارجی به کمیته اخلاق احضار کرده‌اند. گویا این روزها ساقی دی وی دی‌های کارلوس هم بازداشت شده و نامبرده در کف دیدن سیزن آخر برکینگ بد مانده! اما تیر آخر خلاص را بازداشت نصاب ماهواره کارلوس به او زد که وادارش کرده‌اند جهت دیش را برگرداند و به جای یورونیوز جام جم تی وی را نشان دهد. کارلوس این قصه را وقتی فهمید که جای بازی‌های تیم ملی پرتغال ناچار شد فینال مهران غفوریان و امیر مهدی ژوله را نگاه کند که آن هم برنده نداشت!

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-28 13:25:54
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۱۴
حمایت از کیروش به چه قیمت؟! شما در ذهن ما هیچ در مقابل وجدان خودتون هم آدمهای پستی هستید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر