فهرست
بیگ‌زاده: امیدوارم استقلال با بردن دربی هوادارانش را شاد کند
بیگ‌زاده: امیدوارم استقلال با بردن دربی هوادارانش را شاد کند

بیگ‌زاده: امیدوارم استقلال با بردن دربی هوادارانش را شاد کند

آی اسپورت- هاشم بیگ زاده یکی از بازیکنان بدشانس فوتبال ماست. او دو تورنمنت مهم جام جهانی و جام ملت‌های آسیا را به علت مصدومیت در  لحظه آخر از دست داد و هم خودش از رویارویی با مسی باز ماند و هم خیلی از هوادارانی که منتظر این جدال بودند ناامید شدند. در شرایطی که هاشم با انتقال به صبا امیدوار بود با آرامش بیشتر به روزهای خوب گذشته برگردد با یک مصدومیت جدید مواجه شد تا فعلا از روی سکو تلاش هم‌تیمی‌هایش را تماشا کند. صحبت‌های هاشم بیک زاده را در حاشیه دیدار دیروز صبا و سایپا می‌خوانید:

آقای بیگ زاده ضمن عرض سلام، از شرایط مصدومیت خودتون و زمان بازگشت به فوتبال بفرمایید

من هم سلام عرض می‌کنم. متاسفانه من در بازی با پرسپولیس مصدوم شدم و الان هم در حال طی کردن دوران نقاهت هستم و امیدوارم تا دو هفته دیگر به شرایط بازی برگردم و بتوانم به تیمم کمک کنم

دلیل مصدومیت‌های زیاد شما در این چند وقت گذشته صرفا بدشانسی است یا خودتان هم برای بازگشت به فوتبال عجله می‌کنید و در نتیجه قبل از بهبودی کامل به زمین می‌روید و مصدومیتتان تشدید می‌شود؟

من بیشتر این مصدومیت‌ها را قسمت می‌دانم. من باز هم خدا را شاکرم، شاید در همین بدشانسی‌ها یک خوش‌شانسی‌هایی نهفته باشد و قرار بود اتفاقات بدتری روی دهد. الان هم که این مشکل پیش آمده تمام سعی خود را می‌کنم که زودتر برگردم.

بعد از مصدومیت در بازی با پرسپولیس ، صحبت‌هایی از قول شما مبنی بر خداحافظی از فوتبال به علت مصدومیت‌های زیاد منتشر شد. آیا این شایعه واقعیت داشت؟

این صحبت به هیچ وجه واقعیت نداشت. من فقط 30 سال دارم، خیلی سنم بالا نیست و هنوز برای بازی کردن جا دارم و می‌خواهم چند سال دیگر بازی کنم و از شرایط فعلی هم بهتر شوم

و به تیم ملی هم فکر می‌کنید؟
حتما. من در صبا شرایط خوبی داشتم
و نسبت به استقلال بهتر کار می‌کردم و می‌توانستم در این اردو باشم اما با بدشانسی مصدوم شدم. من تمام تلاش خودم را می‌کنم و بسیار امیدوارم که بازهم به تیم ملی دعوت شوم.

شما سال‌ها در استقلال بازی کردید و به عنوان یک استقلالی نبرد این هفته مقابل پرسپولیس را چطور می‌بینید؟

دربی همیشه بازی حساسی است. اول امیدوارم استقلال برنده این بازی شود و هوادارانش از این بابت خوشحال شوند دوم این‌که رمز این بازی آرامش است و هر تیمی که بتواند از لحاظ روحی و روانی آرامش خود را حفظ کند برنده این نبرد می‌شود.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2015-10-28 15:39:31
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر