فهرست
فرار از حسرت 13 ساله: بردهای پرسپولیس بیشتر از استقلال
فرار از حسرت 13 ساله: بردهای پرسپولیس بیشتر از استقلال

فرار از حسرت 13 ساله: بردهای پرسپولیس بیشتر از استقلال

آی اسپورت - از اولین برد تاج در دربی پایتخت، تا اولین 3-0 فدراسیون به نفع این تیم، همیشه بردهای تیم آبی دربی از تیم قرمز بیشتر بوده است. استقلالی‌ها در دربی‌های لیگ و مجموع دربی‌ها، بردهای بیشتری از پرسپولیس دارند و پرسپولیس فقط در جام حذفی توانسته بیشتر استقلال را شکست دهد. اوضاع دربی‌های لیگ برتر، برای پرسپولیسی‌ها کمی متفاوت است.
اولین برد دربی‌های لیگ برتری، بازی برگشت لیگ دوم بدست آمد. استقلال افت کرده با زوج پورحیدری و زرینچه، 2-1 به پرسپولیس پروین باخت تا اولین برد دربی‌های لیگ برتری به نام پرسپولیس ثبت شود. برد پرسپولیس در دربی بعدی توسط استقلال قلعه‌نویی جبران شد و از آن زمان تا امروز، هیچوقت بردهای پرسپولیس در دربی‌های لیگ برتر بیشتر از استقلال نبوده است. فصل پیش، پرسپولیس با شکست استقلال در دو بازی رفت و برگشت بعد از سال‌ها توانست تعداد بردهایش را با استقلال مساوی کند و در حال حاضر، هر دو تیم در لیگ برتر 6 برد دارند. پرسپولیسی‌ها با پیروزی در دربی روز جمعه،‌ بعد از 13 سال می‌توانند حداقل در دربی‌های لیگ برتر بردهای بیشتری از استقلال داشته باشند.کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-10-28 16:04:57
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۱۱
جالبه استقلالی ها می گن دربی 72 چون دوستانه بوده جز دربی ها نیست و به همین خاطر ما 4 برد پی در پی داریم!!!!!! اما از اون طرف 3 بردی که در دربی های دوستانه بدست آوردن را جز بردهاشون حساب می کنن !!!!!!!! اگه دربی 72 به علت دوستانه بودن حساب نیست چرا بردهای دوستانه تون رو حساب می کنین ؟؟؟؟؟؟؟؟
-
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۱۳
یه چیزی واسه لنگیا جور کردید بالاخره :)) 24بار میشه 25بار
سوبله چوبله
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۵۴
ما 4بار پی در پی در بازیهای رسمی شما رو بردیم...
به مساوی جام ولایت دلخوشید آخه لنگیا؟ :))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر