فهرست
اعتصاب در تمرین تراکتور: همه منتظر عباسی
اعتصاب در تمرین تراکتور: همه منتظر عباسی

اعتصاب در تمرین تراکتور: همه منتظر عباسی

آی اسپورت - تمرین امروز تراکتورسازی، با اعتصاب بازیکنان این تیم همراه شده است. تراکتوری‌ها بعد از تساوی تلخ با ذوب آهن، قرار بود امروز ساعت 14:30 پشت درهای بسته تمرین کنند اما با گذشت 45 دقیقه از زمان شروع تمرین، بازیکنان هنوز با لباس شخصی در رختکن نشسته‌اند و حاضر به تعویض لباس نیستند. آن‌ها منتظرند عباسی مدیرعامل باشگاه، به تمرین برود و تکلیف مطالبات‌شان را روشن کند. فعلا عباسی در دسترس نیست و حاضر نشده جوابی به این اعتصاب و خواسته‌های بازیکنان بدهد.


کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2015-10-28 16:11:54
نظر دهید

۶ نظر
-
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۲۰
نطزیم امیرخان از کیف برگرده تا اظهار نظر مورینو رو انتقال بده
اورمیالی
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۳۶
امان از عباسی داره با تمرکز و آرامش تیم بازی میکنه یکی هم نیست بگه مرد مومن اگه حق با توست چرا استعفا نمیدی ؟ ماموریت Xات کی میخواد زودتر از موعد تموم بشه ؟ بیا و دست از سر تراختور بردار تو داری چی رو مدیریت میکنی ؟ باد هوا رو
-
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۴۶
عباسی خائن چی میخوای از جون این تیم برو و به کارها و شغلهای دیگه ات برس و بزار یه مدیر کاربلد و دلسوز و لایق بیاد سره کار البته همه اینا زیره سره هیات مدیره است که این عباسی رو با دوز و کللک اورد و مدیر عاملش کرد
این خیانته هیات مدیره هیچ وقت از یادها پاک نخواهد شد
اورمیالی
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۵۴
به گزارش سرویس فوتبال اسپورت تی وی، امروز در حین تمرین تراکتورسازان عده ای از لیدرهای این تیم کنار زمین رفتند تا دقایقی را با تونی اولیویرا سرمربی تیم شان صحبت کنند. اما وقتی مربی پرتغالی حاضر به گفتگو با لیدرها نشد آنها شروع به اعتراض کردند که مترجم تونی کنار زمین آمد تا ببیند مشکل آنها چیست.
آنها عنوان داشتند که به دلیل نتایج ضعیف تراکتور ما می خواهیم تونی از این تیم کناره گیری کند، تا تراکتور بیشتر از این ضرر نکند. اما جالب اینکه وقتی تونی این صحبت ها را شنید از آنها خواست به جای این بحث ها با مدیرعامل تیمشان صحبت کنند تا او تکلیف وی را مشخص کند او از طریق مترجمش به لیدرها گفت:"بهتر است به جای اعتراض بروید باشگاه صحبت کنید. من با مدیرعامل قرارداد بستم نه با لیدرها!"
در ادامه لیدرها کماکان معترض بودند و از تونی می خواستند تا از این تیم برود، لیدرها حتی به صراحت به تونی اعلام کردند بهتر است همانطور که با احترام تو را آوردیم، همانطور هم با احترام از این تیم بروی. ما نمی خواهیم به تو توهین کنیم و دوست نداریم در استادیوم ها علیه شعار "حیا کن رها کن" سر بدهیم. در یک کلام تو را نمی خواهیم، پس توافق کن و برو. که در ادامه سرمربی پرتغالی تراکتورسازان خودش شخصا نزد آنها آمد و گفت:"من قرار نیست با شما توافق کنم. من با یک مدیرعاملی که اتفاقا چاق هم هست (منظور تونی غزنوی است) با او صحبت کردیم و قرارداد بستم. هنوز از آن موقع از تراکتورسازی طلب دارم. از چهار سال قبل. پس بهتر است بنشینیم با هم صحبت کنیم و از نظر مالی به توافق برسیم. من نمی گویم که همه پولم را می خواهم بهتر است که توافق مالی صورت گیرد. اگر توافق صورت گرفت آن موقع مرا بیرون کنند."
-
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۲۲
ایشون تبریز نیستن که به مشکله بازیکن برسن هر کی میخواد ببینه ایشونو بره تهران اگه وقت داشتن میبیننشون.... تا بحال تراکتور و تیمهای ازربایجانی و تبریزی اینقدر ذلیل و تحقیر نشده بودن که با مدیریته یه ادمه کاملا غیرفوتبالی و بی مسولیت که اینده و حال باشگاه و هوادار ذره ای اهمیت برایشان ندارد , شد.
دلیله اصرار بر بقای ایشون چیه در حالی که زمین و زمان اگاه هستن از عملکرد بسیار ضعیفه بی سابقه و بی مسولیتی و ناتوانی در برقراریه ارتباط با سکوها و مردم و حضور نداشتن مستمر بالای سره تیم و در تبریز و خود بزرگ بینی و عدم گرفتن مشورت و راهنمایی از کارشناسان فوتبالی و ورزشی و .............این اقا در حالی که هیچ شناخت و علمی از فوتبال و باشگاه داری نداشت در بستن و اداره و مدیریته تیم از احدالناسی صلاح مشورت هم نکرده و نشان داده که هیچ دلسوزی و تعهدی نسبت به این تیم و هوادارانی که با این تیم زندگی میکنن نداشته و فقط نظراته شخصیه خویش رو اعمال میکنن که یه تیمه محلات رو هم نمیشه با این روند اداره کرد . مگه میشه کسی دو هفته یه بار بیاد بالا سره تیم و با این طرزه فکر تیمو اداره کنه و اون تیم موفق باشه ؟؟؟ ایشون اگه کاره دیگه ای نداشت چه لزومی داشت بیشتر از تبریز تو تهران مستقر باشه مسلما اگه تنها کار و شغل ایشون مدیریته این تیمه مردمی و بزرگ و مهم برای مردم بود همیشه بالای سره تیم و تنها کارش باید میبود پس صد در صد کاره مهمتری هم دارن که اکثره وقتشونو صرفه اون کرده و تو تهران تشریف دارن ... هیات مدیره با این انتخاب به مردم و مدیرانه این خطه دهن کجی و ظلمه اشکاری کرد و با تعویض نکردنش نفرته مردمو نسبت به خود بیشتر کرده و بی اعتمادشون میکنن .با یه نظر سنجی ساده و معتبر میشه فهمید موافقانه ابقای عباسی حتی یک در صد هم نیستن ..
سجاد محرمی
پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۹۴، ۰۲:۵۱
اکثر بازیکنای تیم سرباز هستن پس مطالباتی به جز حقوق صدو پنجاه هزار تومان ندارند اون خارجیا هم پیش پرداخت قراردادشونو گرفتن میمونه سه چهارتا یازیکن فصل قبل خاک تو سر مدیر عاملی کنم که نمیتونه پول چهارتا بازیکنو بده این داره چیو مدیریت میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر