فهرست
گزارش تصویری: کشف حجاب در مکتب شاهین!
گزارش تصویری: کشف حجاب در مکتب شاهین!

گزارش تصویری: کشف حجاب در مکتب شاهین!

آی اسپورت- شاهین ثاقبی اگر می‌دانست گلش با توفان ذوب‌آهنی‌ها در انتهای بازی پاک می‌شود شاید اینقدر از خودش انرژی نمی‌گذاشت. او که فکر می‌کرد با گل سوم تراکتورسازی پیروزی مقابل ذوب‌آهن را تضمین کرده گلش را اینگونه جشن گرفت و یک اخطار هم به جان خرید. عکس‌ها را ببینید. کشف حجاب در شش مرحله، به سبک شاهین!


این شروع ماجراست. شاهین تازه رشید مظاهری را تسلیم کرده و دارد پرفورمنسِ شادی را کلید می‌زند. از چهره خندان آگوستو معلوم است که علاقه خاصی به این قبیل مراسم دارد.


پیراهن که از تن می‌آید، کاپیتان خودش را برای استقبال از شاهین می‌رساند.


طبق یک قانون طبیعی، کسی که پیراهن نداشته باشد سبک‌بال‌تر حرکت خواهد کرد. پس کاپیتان هر چه تلاش کند به شاهین نمی‌رسد. مگر این که او هم خودش را از شر این ظواهر دنیوی حلاص کند.


مراسم جامه‎دران به جای اصلی‌اش رسیده است. پیراهن بعد از اینکه یک دور کامل دور سر چرخید به هوا پرتاب می‌شود. رقصی چنین میانه میدان.وقتی کاپیتان حریفِ شاهین نشد، خلیل‌زاده خودش را به او رساند. شجاع سعی دارد خیلی منطقی درباره موضوع بحث کند: «کجا می‌خوای بری داداش؟ بپوش خودم می‌برمت!»


و بالاخره معلوم شد قصد و نیت ثاقبی چه بوده است. سلام نظامی به هواداران حتما باید با یونیفورم خاص انجام شود....و این هم سکانس آخر. داور با اهدای یک کارت زرد وظیفه‌اش را انجام می‌دهد، شاهین هم لباسش را می‌پوشد و می‌رود!
  ۳  
آی اسپورت
2015-10-28 17:18:51
نظر دهید

۳ نظر
عباس
چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۵۴
:))))
روزبه
پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۹۴، ۰۲:۰۹
مکتب شاهین؟ واقعا درست کردن یه تیتر به گند زدن به مکتب به یاد ماندنی شاهین و شعارهای عمیقش می ارزه؟ آخه چقدر روزنامه نگاری ورزشی زرد شده که فقط ترکیب کلمات و بلغور می کنین کاملا بی ربط، فقط واسه دوتا خواننده بیشتر. فکر نمی کنین با این تیتر مسخرتون "مکتب شاهین" رو به ابتذال می کشین؟
شاهین
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۲۲
آری شاهین ها لخت می شوند تا ما بیدار شویم
آنها به ماه اشاره می کنند و ما نوک انگشتان را می بینیم
اما یادمان باشد
هر شاهینی، شاهین نیست !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر