فهرست
تبریز آماده ی جشنی دیگر؛ تراکتور باید صعود کند!
تبریز آماده ی جشنی دیگر؛ تراکتور باید صعود کند!

تبریز آماده ی جشنی دیگر؛ تراکتور باید صعود کند!

آی اسپورت- تیم تراکتورسازی امسال برای دومین بار در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و در رقابت های فصل جاری نتایج خوبی هم کسب کرده است. سرخ پوشان تبریزی سال نخست خود را در لیگ قهرمانان علی رغم شروع خوب، فاجعه بار به پایان رساندند و در گروه خودشان در رتبه ی انتهایی قرار گرفتند. اما امسال این تیم تبریزی با جذب چند مهره ی بزرگ از جمله علی کریمی و کریم انصاری فرد امیدوار است بتواند از گروه خود صعود کند. هم چنین عنصر تجربه که خیلی از کارشناسان آن را دلیل نتایج ضعیف تراکتوری ها در سال قبل می دانستند امسال در این تیم وجود دارد و همه چیز مهیای صعود و یک جشن بزرگ در شهر تبریز است.
اما تراکتوری ها امسال در گروه سی رقابت ها از دو بازی شان موفق به کسب 4 امتیاز شده اند. آنها در دیدار اول در حالیکه 10 نفره بودند با گل انصاری فرد تیم الاتحاد عربستان را در تبریز شکست دادند. هم چنین در دیدار دوم و مقابل لخویا یک تساوی صفر صفر کار تراکتور را راه انداخت تا همه امیدوار به تیم خوب تونی اولیویرا شوند.
سال گذشته نیز اهالی دره گرگ ها در دو بازی نخست‌شان همین نتایج را کسب کردند و البته در گروهی به مراتب اسان تر نسبت به گروه امسال‌شان قرار داشتند اما در پایان فرجام خوشایندی نداشتند.آنها در اولین حضورشان در این مسابقات و در حالیکه ورزشگاه یادگار امام مملو از تماشاگر بود توانستند تیم الجزیره امارات را با حساب 3 بر یک با گل های سید صالحی ، کاظمیان و ابراهیم زاده شکست دهند. در دیدار دوم اما شاگردان تونی به مانند امسال به قطر رفتند و در یک دیدار تماشایی یک مساوی 3 بر 3 از تیم الجیش قطر گرفتند. پس از آن دیدار بود که تبریزی ها به سد محکم الشباب خورد و در دو بازی که اولی در عربستان و دومی در تبریز برگزار شد با نتایج مشابه یک بر صفر مغلوب این تیم شدند. پس از این نتایج تراکتوری ها برای صعود، نیاز مبرم به سه امتیاز در بازی چهارمشان داشتند اما در دیدار با تیم الجزیره با حساب دو بر صفر مغلوب شدند تا رسما از مسابقات حذف شوند. بازی آخر این تیم هم در برابر تیم الجیش قطر برگزار شد و این در حالی بود که تماشاگران اصلا به دیدن بازی نرفتند و در ورزشگاه یادگار امام این تیم با نتیجه ی سنگین 4 بر2 مغلوب تیم قطری شد. گل های تراکتور را در آن دیدار گیلسون به ثمر رساند.پس از حضور نه چندان موفق تیم تراکتورسازی در دوره ی قبلی لیگ قهرمانان آسیا ، هواداران این تیم امیدوارند ستاره‌هایشان نتایج سال گذشته را جبران کنند و از گروه شان صعود کنند. البته دو دیدار رفت و برگشت شاگردان تونی با تیم العین امارات می تواند سرنوشت ساز باشد و آنها باید حسابی حواس‌شان را برای این مسابقه جمع کنند.

     
آی اسپورت
2014-03-16 16:06:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر