فهرست

ادعای عجیب در آستانه دربی: پیدا شدن فیلم بازی شش تایی ها

آی اسپورت - سال هاست که خیلی ها دنبال عکس و فیلم دربی معروف شش تایی ها هستند اما به دلایل مختلف اثری از فیلم این بازی نیست. برخی می گویند آن زمان تاجی ها از روی عصبانیت دستور معدوم کردن فیلم را صادر کردند و برخی دیگر نیز می گویند اصلا دوربینی در ورزشگاه نبوده چرا که مسابقات کشتی برگزار می شده است!  چند وقت پیش هم فیلمی منتسب به گل های این بازی پخش شد که بعدا مشخص شد گل ها ربطی به دربی شش تایی ها نداشته است. 
حالا پس از گذشت 42 سال اعلام شده که فیلم دو گل آخر مسابقه موجود است! گویا در روز بازی گروهی مشغول فیلمبرداری صحنه هایی از یک فیلم سینمایی بوده اند و یکی از آنها نیز تصمیم گرفته به ورزشگاه برود و حدود بیست دقیقه پایانی بازی را فیلمبرداری کرده است. گفته شده این فرد در ارمنستان به سر می برد و یکی ازنزدیکانش نیز مدعی شده که می تواند این فیلم را تهیه کند البته به شرط اینکه پول خوبی بگیرد! حتی شنیده شده باشگاه پرسپولیس و عادل فردوسی پور نیز در جریان این مسئله قرار گرفته و بدشان نمی آید این فیلم را تهیه کنند،‌البته اگر ادعای این فرد صحت داشته باشد!
منبع: جام نیوز
کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2015-10-29 09:37:08
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۰:۱۲
ویکیپدیا : همزمان با این مسابقات، مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۱۹۷۳ در تهران برگزار می‌شد، از این رو سازمان رادیو و تلویزیون ملی ایران تصمیم گرفت که مسابقات کُشتی را پوشش رسانه‌ای بدهد، از این رو هیچ گونه فیلم‌برداری از این مسابقه توسط سازمان رادیو و تلویزیون ملی ایران به عمل نیامده است.


همزمان با برگزاری این مسابقه فیلمی فارسی بنام ممل آمریکایی به کارگردانی شاپور غریب در استادیوم صحنه‌برداری می‌شد. غریب بعدها عنوان کرد که آنها دوربین را به استادیوم آورده بودند و برخی صحنه‌ها را (شامل چهار گل) ضبط کرده بودند، اما به دلیل کیفیت پایین با برخی صحنه‌های مسابقهٔ ایران-برمه و ایران-اسرائیل در جام ملت‌های آسیا ۱۹۶۸ جایگزین کردند.[۲] نسخه‌های ویرایش‌نشده از نسخهٔ اصلی این فیلم بعدها برای همیشه گم شد.[۳] شایعه‌هایی هم وجود دارد که شاپور غریب فیلم را برای ویرایش به ساموئل خاچیکیان داده بود، تلاش‌ها برای پیداکردن فیلم از آرشیو ساموئل خاچیکیان ناموفق بود. روبیک منصوری که ویرایشگر فیلم است نتوانست در پیدا کردن فیلم‌ها کمکی کند
سعید
پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۲۱
تاج 6 تا خورد درست،بر منکرش هم لعنت،اما وجدان بیدار و منصف حوداث قبل از این مسابقه رو باید رصد کنه که چه اتفاقی افتاد تیمی با اون عظمت که سال قبلش قهرمان سه جام شد و کلی ملی پوش داشت و همین طور رایکوف مربیش بود، این طور مفتضحانه شکست خورد؟؟
خیلی خوب میشه ای اسپورت در بیاری قضیشو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر