فهرست

رونمایی از مخالف جدید عادل فردوسی پور: عباس ترابیان

آی اسپورت -  عادل فردوسی‌پور بامداد سه‌شنبه در برنامه 90 از کارلوس کی‌روش پرسید: «این آدمی که به آن اشاره داری دبیر کمیته بازاریابی نیست؟ همان آقایی که در ابتدای حضور شما در ایران همکاری نزدیکی با شما داشت.»
 آنهایی که تماشاگر برنامه 90 و شنونده حرف‌های فردوسی‌پور بودند، خیلی زود متوجه شدند که منظور مجری قدیمی‌ترین و پرتماشاگرترین برنامه فوتبالی دوشنبه شب‌ها عباس ترابیان است که کی‌روش در نهایت تعجب آن را رد کرده و گفت: «منظور من دبیرکل فدراسیون علیرضا اسدی است.»
 البته این اشاره دلیلی نشد که ترابیان از کنار این ماجرا به راحتی رد شود و در گفتگویی اعلام کرد: «اگر چه هر کس دیگر جای من بود از کنار این ماجرا می‌گذشت اما من این کار را نکرده و به موقع جواب فردوسی‌پور را خواهم داد.»
ترابیان در ادامه یادآور شد: «فردوسی‌پور خیلی چیزها را فراموش کرده است. بابت همین باید مسایلی را یادآور شوم. آقایان برنامه‌ریزی می‌کنند، مترجم را در آن ساعات شبانه هماهنگ می‌کنند تا به برنامه و هدف دلخواه خود برسند. حالا شما بعد از ظهر از این مترجم سراغ سرمربی تیم‌ملی را بگیرید، اعلام می‌کند دسترسی ندارم.»
 ترابیان در ادامه اضافه کرد: «با این حال برنامه ویژه‌ای برای فردوسی‌پور و برنامه‌اش دارم. برنامه‌ای که نمی‌خواهم به صورت گفتگو باشد و مقاله‌ای درباره 90، هدف‌گیری‌هایش و درآمدهای مالی آن تنظیم خواهم کرد تا فردوسی‌پور متوجه شود که ادعاهای یک خارجی پایان هر نکته‌ای نبوده و حواس داخلی‌ها هم جمع است.»
 منبع: جام نیوز
کد خبر : 9408
رییس سابق کمیته فوتسال و دبیر بازاریابی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که چه زمانی این مقاله را تنظیم خواهد کرد، گفت: «به موقع تکلیف عادل و این کارهایش را در برنامه 90 روشن می‌کنم.»
     
آی اسپورت
2015-10-29 10:28:27
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر