فهرست
دو سال گذشت؛درگذشت نوجوان استقلالی به خاطر خداحافظی فرهاد
دو سال گذشت؛درگذشت نوجوان استقلالی به خاطر خداحافظی فرهاد

دو سال گذشت؛درگذشت نوجوان استقلالی به خاطر خداحافظی فرهاد

آی اسپورت - حادثه تلخی بود. آن قدر تلخ که بر غم هواداران استقلال بابت خداحافظی فرهاد مجیدی سایه سنگینی افکند. نمی‌شد باور کرد اما آن روز اواسط آبان 92 وقتی با منزل‌شان تماس گرفتیم به عمق تلخی پرواز بیشتر پی‌بردیم. متوجه شدیم احمد مظاهری‌یگانه، هوادار معلول استقلال که همیشه در تمرینات تیم هم حضور داشته از غصه خداحافظی فرهاد مجیدی پرواز کرده، به آسمان رفته تا خانواده‌اش از غم از دست دادنش عزادار شوند.
احمد، وقتی تماشاگر بازی استقلال  و مس بود، با صحنه خداحافظی مجیدی مواجه شد. اتفاقی که نمی‌تواند باور کند، بر سرش می‌زند، گریه می‌کند. تا دو روز لب  به غذا نمی‌زند. غصه می‌خورد، اشک می‌ریزد و حرفی هم نمی‌زند تا اینکه در نهایت دچار سکته قلبی می‌شود. خانواده،  او را به بیمارستان بوعلی می‌برند. احمد در بخش CCU بیمارستان بوعلی بستری می‌شود.
در حالیکه نیمه بیهوش است از او می‌پرسند، می‌خواهی با فرهاد مجیدی تماس بگیریم تا با او حرف بزنی و احمد دستی به نشانه بله تکان می‌دهد. ساعاتی بعد این احمد است که دیگر روی زمین حضور ندارد؛ پرواز می‌کند به آسمانی که آبی است. باورش تلخ است، باورش سخت است که هوادار معلول استقلال طاقت خداحافظی مجیدی را ندارد و آنقدر غصه می‌خورد که به یک باره دچار سکته می‌شود.

آن روز حال مادر احمد خوب نبود اما با خاله‌اش که  تماس گرفتیم همه ماجرا را همین‌طور برای‌مان توضیح داد. گفت: احمد را در قطعه 304 ردیف 51 بهشت‌زهرا دفن کرده‌اند. گفت احمد در محله‌شان خیابان نبرد جنوبی به استقلالی بودن معروف بود. می‌گفت با همه بازیکنان استقلال  عکس هم دارد. خاله‌ هم داغدار از دست دادن خواهرزاده‌اش بود و می‌گفت احمد در این دو روز خیلی غصه‌ خداحافظی مجیدی را خورد. به سر و صورتش می‌زد و می‌گفت برایم سخت است که دیگر بازی‌های مجیدی را نبینم.
چینی نازک احساس او از سنگینی تلخ این خداحافظی شکست تا به آسمان پرواز کند، تا امروز خانواده‌اش از بار این تلخی پرواز احمد قامت‌شان خم شود.  هواداری که همراه استقلال  بود و با وجود معلولیتی که داشت در تمرینات تیم شرکت می‌کرد و همه دلخوشی‌اش استقلال  بود. روحش شاد و یادش گرامی.

منبع: کاپ

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2015-10-29 11:56:15
نظر دهید

۴ نظر
-
پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۲۸
یه ادم چقد میتونه احمق باشه....
-
پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۲۷
اندازه تو
محمد
پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۵۲
خداوند رحمان، بیامرزدش.
خیلی تکان دهنده بود
-
پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۱۶
واقعا گل گفتی دادا.با کیا شدیم 80 ملیون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر