فهرست
شنبه روز سرنوشت؛ آیا مظلومی دل از کرار می‌کَند؟
شنبه روز سرنوشت؛ آیا مظلومی دل از کرار می‌کَند؟

شنبه روز سرنوشت؛ آیا مظلومی دل از کرار می‌کَند؟

آی اسپورت - قهر جاسم کرار از اردوی استقلال آن هم به خاطر مسائل مالی شاید دیگر برای هواداران استقلال چیز عجیبی نباشد و رفتارها و اعتراض‌های کرار عادت کرده باشند اما قطعا برای مجموعه استقلال که برای آرامش بیشتر تیم را دو روز زودتر به اردو فرستاده اند نمی تواند قابل هضم باشد. هر چند که باشگاه استقلال در دو سال گذشته نشان داده راه مماشات با چنین بازیکنانی را خوب بلد است و درحالی که اگر چنین مسائلی در باشگا های بزرگ دنیا رخ دهد تامل جایز نبوده و کمیته انضباطی باشگاه بلافاصله بدون مصلحت اندیشی و پادرمیانی های کدخدامنشی‌وار از نوع ایرانی تصمیم قاطع را در مورد چنین بازیکنانی می گیرد.
جاسم کرار که همین چندی قبل به بهانه نداشتن مسکن از عراق به ایران باز نمی گشت و پس از دو هفته غیبت در تمرینات به تهران بازگشت روز گذشته به بهانه اینکه چرا به او پاداش داده نشده و به همه پول داده شده غیر از او بعد از تمرین به اردو بازنگشت. به همین راحتی بازیکنی که مورد توجه سرمربی تیمش قرار دارد و همواره زیر چتر حمایتی مظلومی بوده قید بزرگترین بازی نیم فصل را زد تا هم خودش آسیب ببیند و هم به تیمش نه اگر بگوییم لطمه فنی بلکه شوک منفی وارد کرد. براستی سزای بازیکنی که با تیمش در آستانه یک بازی سنتی چنین رفتاری می کند چه می تواند باشد؟
آیا باز هم پرویز مظلومی می خواهد از هافبک جنجالی و بداخلاق تیمش دفاع کند؟ آیا باید هواداران استقلال وجود چنین بازیکنی را در تیم خود تحمل کنند؟ تا به کی کمیته انضباطی باشگاه باید خود را فدای مصلحت هایی که هیچ گاه دیده نشده که به نفع تیم تمام شود، کند؟ روز گذشته بعد از منتشر شدن خبر قهر کرار شایعه ای شد که بعد از دربی قرار است کرار از استقلال اخراج شود. البته هر چند که هر کسی که این خبر را شنید اولین مسئله ای که به ذهنش آمد همین بود که این بار دیگر نوبت اخراج این بازیکن است اما واقعا از این باشگاه و این کادرفنی چنین تصمیمی بر می آید؟ شنبه قرار است جاسم کرار در باشگاه حاضر شود. گفته می شود این جلسه با حضور مظلومی و مسئولان باشگاه برگزار می شود.
به نظر می رسد نتیجه دربی در تصمیم گیری در خصوص جاسم کرار تاثیرگذار است که البته اگر این مسئله صحت داشته باشد دیگر چه می توان گفت؟ بازیکنی که به راحتی یک بازی بزرگ را نادیده گرفته و پول را به مصلحت تیمش ترجیح داده آیا واقعا لایق این هست که نتیجه دربی در ماندن و رفتن او نقش داشته باشد؟ باید منتظر این شنبه موعود بود تا یک بار برای همیشه همه تکلیف خود را با کرار در این فوتبال بدانیم.

منبع: فارس

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-29 13:00:29
نظر دهید

۱ نظر
سعید
پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۲۲
اکاش کرار رو بفرستن با تیم امید استقلال تمرین کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر