فهرست
گزارش روز: ترکیبِ احتمالی استقلال و پرسپولیس در دربی
گزارش روز: ترکیبِ احتمالی استقلال و پرسپولیس در دربی

گزارش روز: ترکیبِ احتمالی استقلال و پرسپولیس در دربی

آی اسپورت- کمی بیشتر از 24 ساعت دیگر، سوت شروع هشتادویکمین دربی پایتخت در ورزشگاه آزادی به صدا درخواهد آمد. مسابقه ای بزرگ و ویژه که با توجه به پیروزی های درخشان هفته قبل سرخابی ها، انتظار می رود جذاب از آب دربیاید. در فاصله یک روز با دربی، همه از روبکرد هجومی دو مربی حرف می زنند اما در روز مسابقه، طبیعتا مربیان دو تیم احتیاط را کنار نخواهند گذاشت. 
استقلال تهران، فردا مهدی رحمتی را بدون تردید در درون دروازه خواهد داشت. همانند دو مسابقه قبل،به احتمال فراوان زوج حنیف و مگویان جلوی کاپیتان استقلال قرار می گیرند. فخرالدینی و میم مجیدی نیز مدافعان کناری تیم مظلومی خواهند بود. تردیدی وجود ندارد که پرویز باز هم به چشمی و ابراهیمی در پست هافبک دفاعی اعتماد می کند. رسیدن خسرو به مسابقه، او را در کنار یعقوب کریمی و جابر انصاری در خط هافبک قرار خواهد داد و سجاد شهباززاده نیز، در خط حمله تیم مظلومی بازی خواهد کرد. 
در ترکیب فردای پرسپولیس، سوشا مکانی درون دروازه قرار خواهد داشت. حضور رامین رضاییان در پست دفاع راست نیز قطعی به نظر می رسد اما هنوز سرنوشت دفاع میانی و دفاع چپ روشن نیست. شاید برانکو مثل دو بازی موفق قبل، از زوج ماریچ و بنگر در میانه خط دفاع استفاده کند و رضا نورمحمدی را به پست دفاع چپ ببرد. کمال کامیابی نیا و احمد نوراللهی، مردان اصلی برانکو در میانه میدان هستند. حضور فرشاد احمدزاده و امید عالیشاه نیز قطعی به نظر می رسد و اگر مرد کروات نیمکت سرخ ها بالاخره قید رضا خالقی فر را بزند، بنگستون و طارمی در کنار هم در خط حمله تیم به میدان می روند. 


استقلال: 
سیدمهدی رحمتی- میثم محیدی، حنیف عمران زاده، هرار مگویان،فخرالدینی/ امید ابراهیمی، روزبه چشمی/ یعقوب کریمی، خسرو حیدری، جابر انصاری/ سجاد شهباززاده.


پرسپولیس:
سوشا مکانی/ رضا نورمحمدی، محسن بنگر، لوکا ماریچ، رامین رضاییان/ کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی/ امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده/ جری بنگستون، مهدی طارمی. کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-29 17:06:31
نظر دهید
۱ نظر
گتاب سیتی
پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۰۲
تعویضی ها پرسپولیس،علیپور،کفشگری و انصاری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر